Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Mamy Rocznik 2009. Wątek Zbiorczy!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Ja jestem z poznania u nas pogoda nawet nawet. Na zakupy troszke poszłam i przy okazji z meżem kupiliśmy coś dla dzidzi.
    Nasz synuś Michaś 18.04.2009 godz. 23,20 cc 3120g i 52cm

    Skomentuj

    •    
         

      Witam ja jestem z Wołomina 20 kl od Warszawy ,co do pogody to u mnie szara jesień .
      Dziewczyny macie już imiona dla swoich pociech? Wybrałyście już? Jeszcze sama nie wiem czy chłopak czy dziewczynka , ale zaczełam myśleć rozmawiać z mężem i rodziną ,
      podpytuje wszystkich jakie imię sie komu podoba , może wpadnie mi jakieś do ucha i serca , na chwilę obecną dla chłopca ( Dominik / Dawid )a dla dziewczynki ( Daria lub Oliwia) co Wy na to ?

      Skomentuj


        Napisane przez graza2008 Pokaż wiadomość
        Tylko wiesz kochana ciężarnej niczego się nie odmawia więc jak mamy ochote na zakupki to nikt nie powinien nam odmawiać bo go myszy zjedzą
        O proszę i przesąd jest hi hi hi ,ale powiem wam że to działa .
        Dziś byłam na bazarku po warzywa i jednej sprzedającej pomidorki powiedziałam: Że jak nie wybierze mi ładnych to jej myszy naślkę,
        nie dosyć że wybierała najładniejsze to była super miła i poświęciła mi dużo czasu i życzyła dużo zdrówka ,a inni stali w kolejce. Nawet mi się spodobało .

        Skomentuj


          Ja już dawno mam imiona dla dieciątek no narazie ma być chłopiec więc Oskar ale jak by była dziewczynka to Laura lub Olimpia
          Mój synek 24/8 kwiecień

          Skomentuj


            dziewczynka Nadia chlopiec jeszcze myslimy.
            Nasz synuś Michaś 18.04.2009 godz. 23,20 cc 3120g i 52cm

            Skomentuj


              Powiem wam dziewczyny że wszystkie imionka są super a czytałyście o znaczeniu imion, bo ja myśle że imie mówi bardzo wiele o człowieku a wy co o tym myślicie
              Mój synek 24/8 kwiecień

              Skomentuj


                Witam. Ja mam termin na 7 stycznia. Jak na razie wg usg będzie dziewczynka.To moje pierwsze dziecko. Też bym chciala, żeby urodziła się w styczniu- a jak bedzie zobaczymy. Pozdrawiam wszystkie przyszłe mamy

                Skomentuj

                •    
                     

                  ja już wiem że to dziewczynka, bo byłam na usg w 17 tyg i lekarz nam powiedział, teraz czekam na usg połówkowe za 2 tygodnie, a co do imion to mam trzy i nie wiem na które sie zdecydujemy tzn Pola, Nadia lub Oliwia
                  Pola 27.03.2009 godz 18 10, 2400g i 49cm miniaturka moja



                  Skomentuj


                    A ja dziś bylam w szpitalu.Trochę się wczoraj przeforsowałamChcemy z mężem wprowadzić się przed urodzeniem Rafałka do naszego domku.No i wiadomo trochę pracy jest.Wydawało mi się,że energia mnie rozpiera więc sobie troszkę popracowałam.W sumie to nie ciężkie aż tak robótki,ale niestety nie na ten okres ciąży.
                    Na szczęście to nic grożnego, jak się okazało nadwyrężyłam sobie lewe biodro.Więc teraz tylko wypoczywanie i leniuchowanie mi zostało.Ale jak to wprowadzić w życie skoro tyle pracy jest
                    W avatarze widać stópki Rafałka,tak super nimi wierzgaMałe stópki,ale za to jakie silne.
                    Pozdrawiam wszystkie stycznióweczki

                    Skomentuj


                      Masz rację , Ja staram się wybrać ładne imię , ale taki żeby też pasowało do nazwiska , a po za tym , imiona które wybrałam powyżej są mi znane i wiem jak osoby o tych imionach się zachowywuja i jakimi są ludzmi .Moze się mylą ,ale uważam że znaki zodjaku też mają tu coś do charakteru człowieka
                      graza2008 - Laura bardzo mi się podoba
                      Pinka512 - Nadia też fajnie brzmi

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Napisane przez kala Pokaż wiadomość
                        ja już wiem że to dziewczynka, bo byłam na usg w 17 tyg i lekarz nam powiedział, teraz czekam na usg połówkowe za 2 tygodnie, a co do imion to mam trzy i nie wiem na które sie zdecydujemy tzn Pola, Nadia lub Oliwia
                        oj chyba Oliwcia jest najsłodsze choć Pola też ma coś w sobie

                        Skomentuj


                          Kala mi też Oliwcia bardziej sie podoba <lol>
                          Mój synek 24/8 kwiecień

                          Skomentuj


                            graza2008;
                            Ja mam termin na 26 kwietnia , na 70% będzie chłopiec byłam na 3D: [/QUO




                            Hej Hej zapytam z ciekawości . Ile kosztuje 3D i jak wygląda dzidiuś na takim badaniu , ja chodzę zawsze na takie zwykłe , dla tego pytam ?

                            Skomentuj


                              jablonka81 powiem tobie że jest to naprawde wspaniałe przeżycie i całkowicie inne jest to usg ja byłam w 15 tyg i mam pamiątke bo nagrane jest to wszystko na płyte dvd więc jak mam zły dzień to puszczam sobie poprawiacz nastroju . Dokładnie widać buziaka i tak fajnie w kolorkach sie ogląda jak dzidzka sie rusza,mam nawet na tej płytce nagrane bicie serducha dzidzi polecam - niestety cena nie była zbyt niska bo za to usg z płytką zapłaciłam 250 zł zdziwiłam sie strasznie ceną ale było warto . Po przywiezieniu płyty do domu to miałam całe pielgrzymki do oglądania dzidzki .
                              Mój synek 24/8 kwiecień

                              Skomentuj


                                Witam,my z męzem wybraliśmy po dwa imiona,dla dziewczynki-Julia lub Oliwia a dla chłopca Kacper lub Adrian.Niestety jeszcze nie znamy plci...
                                Kacper Łukasz ur.23.03.2009 godz.1.32 ( 3350g,52cm)

                                http://mamaczytata.pl/pokaz/7481/syn...si_czy_tatusia



                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X