Wróć   Forum Mamotoja.pl > Czekając na dziecko > Starania o dziecko
Zarejestruj się FAQ Użytkownicy Grupy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz fora jako przeczytane

Starania o dziecko Staracie się zajść w ciążę? A może dopadają was jakieś wątpliwości? Pytajcie!

Babyonline.pl to teraz MamoToJa.pl – witamy!
Dołącz do naszych mam forumowiczek! Podziel się na forum Mamo To Ja (dawniej Babyonline) opiniami o produktach. Porozmawiaj o doświadczeniach związanych z wychowywaniem dziecka: pomagamy sobie wzajemnie i rozwiewamy najczęstsze wątpliwości. Weź udział w świetnych konkursach z atrakcyjnymi nagrodami!

Zasady na forum - pomagajmy sobie wzajemnie
Poznaj zasady, które obowiązują na forum w dyskusjach. Doradzaj i słuchaj porad innych mam, po to jesteśmy tu dla Ciebie!

Wygraj Muzyczny Traktorek Smiki! Konkurs „Brzuszek miesiąca”
Podziel się z nami zdjęciem swojego brzuszka w ciąży i wygraj fantastyczną nagrodę - Muzyczny Traktorek Smiki.

Wygraj 1 z 3 Zimowych Niezbędników od Wonderwool. Konkurs „Zimowy Niezbędnik”
Czy wiesz, że małe dzieci nie potrafią regulować temperatury ciała jak dorośli i tracą ciepło 4 razy szybciej? Napisz, w jaki sposób dbasz o komfort i ochronę dziecka zimą. Do wygrania 1 z 3 Zimowych Niezbędników od Wonderwool z cudownie miękkiej i ciepłej wełny merino.

Sprawdź aktualne konkursy dla mam i wygrywaj ciekawe nagrody dla mam i ich dzieci!

Zamknięty Temat

Narzędzia wątku Wygląd
Stary 07-11-2008, 16:38
sylwia262611's Avatar
sylwia262611 sylwia262611 jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
sylwia262611.polki.pl

Domyślnie Chce mieć córeczke

Witam jestem mamą ślicznego prawie sześciomiesięcznego synusia ale w niedalekiej przyszłości chciałabym mieć córcie, może macie jakieś sprawdzone sposoby na spłodzenie dziewczynki.Będę wdzięczna za każdą wypowiedź. POZDRAWIAM
Stary 07-11-2008, 20:21
ColorWomen ColorWomen jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
ColorWomen.polki.pl

Zdjęcia: 1
Domyślnie

Witaj
Wiele CI nie pomoge, ja do konca ciazy niewiedzialam co bedzie
Nie wazne czy chlopak czy dziewczynka wazne aby zdrowe, choc nie powiem marzyłam o córeczce
Amela została mowiac prosciej stworzona po okresie wiec moze po jest dziewczynka
Stary 07-11-2008, 20:27
sylwia262611's Avatar
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
sylwia262611.polki.pl

Domyślnie

Cytat:
Napisał izabell1203 Zobacz post
Witaj
Wiele CI nie pomoge, ja do konca ciazy niewiedzialam co bedzie
Nie wazne czy chlopak czy dziewczynka wazne aby zdrowe, choc nie powiem marzyłam o córeczce
Amela została mowiac prosciej stworzona po okresie wiec moze po jest dziewczynka
Izabell, u mnie też było po a i tak mam chłopca więc chyba nie zawsze się ta metoda sprawdza ale dzięki za odp.

__________________________-
DAWIDEK MA 5 MIESIĘCY I 18 DNI
Stary 07-11-2008, 20:29
ColorWomen ColorWomen jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
ColorWomen.polki.pl

Zdjęcia: 1
Domyślnie

Widocznie co ma być to będzie.
Kuzynka wlasnie urodziła 4 chlopca , i wyglada na to ze dziewczynka nie jest jej pisanaAle kto wie
Stary 07-11-2008, 20:54
pieczulka's Avatar
pieczulka pieczulka jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
pieczulka.polki.pl

Domyślnie

z biologicznego punktu widzenia chlopcy sa preferowani w okresie dostatku i braku stresu , natomiast dziewczynki gdy jest stres,niedostatek pokarmu ,wycienczony organizm bo wtedy naturze nie oplaca sie inwestowac w chlopca.(przed i w trakcie poczecia nie w ciąży)
regulowane jest to srodowiskiem wewnatrz kobiety i nie tylko , ale to tylko preferencje a co ma byc to bedzie
ja tez mam teraz chlopca i chcemy miec dziewczynke, i polujemy teraz moze sie uda bo ciagle karmie piersia i jestem niewyspana to moze za jakis czas cos z tego bedzie
poza tym meskie plemniki sa lzejsze (szybsze)ale krotko zyja za to zenskie sa wolniejsze(bo wieksze) ale zato wytrzymalsze(dluzej przezywaja) ale to wszystko teoria.
mysle ze te rzeczy o diecie dla kobiety tez moga byc ok co do planowania plci ale nie czytalam jescze nic na ten temat dokladnie wiec nie wiem
Stary 08-11-2008, 10:25
sylwia262611's Avatar
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
sylwia262611.polki.pl

Domyślnie

Cytat:
Napisał pieczulka Zobacz post
z biologicznego punktu widzenia chlopcy sa preferowani w okresie dostatku i braku stresu , natomiast dziewczynki gdy jest stres,niedostatek pokarmu ,wycienczony organizm bo wtedy naturze nie oplaca sie inwestowac w chlopca.(przed i w trakcie poczecia nie w ciąży)
regulowane jest to srodowiskiem wewnatrz kobiety i nie tylko , ale to tylko preferencje a co ma byc to bedzie
ja tez mam teraz chlopca i chcemy miec dziewczynke, i polujemy teraz moze sie uda bo ciagle karmie piersia i jestem niewyspana to moze za jakis czas cos z tego bedzie
poza tym meskie plemniki sa lzejsze (szybsze)ale krotko zyja za to zenskie sa wolniejsze(bo wieksze) ale zato wytrzymalsze(dluzej przezywaja) ale to wszystko teoria.
mysle ze te rzeczy o diecie dla kobiety tez moga byc ok co do planowania plci ale nie czytalam jescze nic na ten temat dokladnie wiec nie wiem

Pieczulka a może wiesz gdzie mogłabym przeczytać na temat dej diety?
Może są mamusie które ją stosowały a dziś mają śliczne córeczki>BARDZO PROSZE O ODPOWIEDŹ>
Stary 08-11-2008, 18:21
pieczulka's Avatar
pieczulka pieczulka jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
pieczulka.polki.pl

Domyślnie

nie mam pojecia sproboj cos wygooglac tylko mi sie tak o uszy gdzies to obilo
Stary 08-11-2008, 21:34
syla_86's Avatar
syla_86 syla_86 jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
syla_86.polki.pl

Zdjęcia: 2
Domyślnie

Cytat:
Napisał sylwia262611 Zobacz post
Witam jestem mamą ślicznego prawie sześciomiesięcznego synusia ale w niedalekiej przyszłości chciałabym mieć córcie, może macie jakieś sprawdzone sposoby na spłodzenie dziewczynki.Będę wdzięczna za każdą wypowiedź. POZDRAWIAM
hej! ja mam córeczkę, została spłodzona przed owulacją. Słyszałam, że plemniki z chromosomem dla chłopca są szybsze i szybko giną, a plemniki z chromosomem dla dziewczynki są wolniejsze ale długo żyją. Z tego wynika, że przed owulacją te pierwsze szybko docierają do celu, ale nie spotykają komórki jajowej, więc giną, a te drugie poruszają się wolno i docierają do celu wtedy jak już została uwolniona komórka jajowa mysle, ze to jest prawda

Stary 07-02-2009, 09:12
Kasiary7 Kasiary7 jest offline
Junior Member

Zobacz mój nowy profil
Kasiary7.polki.pl

Domyślnie

http://www.urbia.de/services/eisprung/ wkleiłam to już w innym temacie, ale chciałabym, żeby wiele dziewczyn mogło z niego skorzystać, powodzenia
Stary 10-12-2014, 15:51
ladybzyk ladybzyk jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
ladybzyk.polki.pl

Miasto: Zza brudnego ekranu :)
Zdjęcia: 14
Domyślnie Odp: Chce mieć córeczke

Cytat:
Napisał ColorWomen Zobacz post
Widocznie co ma być to będzie.
Kuzynka wlasnie urodziła 4 chlopca , i wyglada na to ze dziewczynka nie jest jej pisanaAle kto wie
Moja teściowa ma 4 synów i też chyba jej córcia nie była pisana, tak samo moja koleżanka ma 3 synów a kolega 2 dziewczynki...wszyscy wyczekiwali choć jednego dziecka innej płci, niestety, jakoś nie umieli się "wstrzelić", moim zdaniem jedyną, sprawdzoną metodą jest InVitro i selekcja chromosomów.

STOP ŁAMANIU PRAW KOBIET NA PORODÓWKACH - podpisz petycję http://lepszyporod.pl/
Zamknięty Temat

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady Postowania