Wróć   Forum Mamotoja.pl > Czekając na dziecko > Ciąża i poród
Zarejestruj się FAQ Użytkownicy Grupy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz fora jako przeczytane

Ciąża i poród Pytania, rozmowy, wątpliwości - wszystko wokół ciąży

Babyonline.pl to teraz MamoToJa.pl – witamy!
Dołącz do naszych mam forumowiczek! Podziel się na forum Mamo To Ja (dawniej Babyonline) opiniami o produktach. Porozmawiaj o doświadczeniach związanych z wychowywaniem dziecka: pomagamy sobie wzajemnie i rozwiewamy najczęstsze wątpliwości. Weź udział w świetnych konkursach z atrakcyjnymi nagrodami!

Zasady na forum - pomagajmy sobie wzajemnie
Poznaj zasady, które obowiązują na forum w dyskusjach. Doradzaj i słuchaj porad innych mam, po to jesteśmy tu dla Ciebie!

Wygraj Muzyczny Traktorek Smiki! Konkurs „Brzuszek miesiąca”
Podziel się z nami zdjęciem swojego brzuszka w ciąży i wygraj fantastyczną nagrodę - Muzyczny Traktorek Smiki.

Wygraj 1 z 3 Zimowych Niezbędników od Wonderwool. Konkurs „Zimowy Niezbędnik”
Czy wiesz, że małe dzieci nie potrafią regulować temperatury ciała jak dorośli i tracą ciepło 4 razy szybciej? Napisz, w jaki sposób dbasz o komfort i ochronę dziecka zimą. Do wygrania 1 z 3 Zimowych Niezbędników od Wonderwool z cudownie miękkiej i ciepłej wełny merino.

Sprawdź aktualne konkursy dla mam i wygrywaj ciekawe nagrody dla mam i ich dzieci!

Odpowiedz

Narzędzia wątku Wygląd
Stary 08-11-2008, 08:52
kala8's Avatar
kala8 kala8 jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
kala8.polki.pl

Domyślnie

ja mam termin na 6 kwietnia, i też bym chętnie już wszystko kupowała!!!, ala ja akurat boje sie tych wszystkich przesądów, a poza tym mam za soba bardzo trudne i przykre doswiadczenia, i ta ciąża to naprawde cud !!! dlatego poczekam do lutego albo nawet marca , najważniejsze żeby moja dzidzia rosła i dobrze sie rozwijała, usg dopiero za dwa tygodnie już nie mogę sie doczekać!!!! pozdrawiam wszystkie mamusie kwietniowe
Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 08-11-2008, 09:17
graza2008 graza2008 jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
graza2008.polki.pl

Miasto: Gdańsk
Domyślnie

Cytat:
Napisał kala Zobacz post
ja mam termin na 6 kwietnia, i też bym chętnie już wszystko kupowała!!!, ala ja akurat boje sie tych wszystkich przesądów, a poza tym mam za soba bardzo trudne i przykre doswiadczenia, i ta ciąża to naprawde cud !!! dlatego poczekam do lutego albo nawet marca , najważniejsze żeby moja dzidzia rosła i dobrze sie rozwijała, usg dopiero za dwa tygodnie już nie mogę sie doczekać!!!! pozdrawiam wszystkie mamusie kwietniowe
Wiem o czym mówisz kochana ja też jestem po przejściach i gdy zrobiłam test i wyszedł pozytywnie to dwa razy czytałam co oznaczają 2 kreski i po 10 minutach zrobiłam jeszcze jeden tescik dla pewności .
Byłam zadowolona ale też przerażona co będzie dalej ale powiedziałam sobie że napewno będzie wszystko ok bo tak ma być.
Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 08-11-2008, 09:46
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
graza2008.polki.pl

Domyślnie

Ale może by tak jakiś weselszy temat bo my musimy sie dużo uśmiechać
Właśnie ze spacerku z psiakiem wróciłam i pękna pogoda dziś u mnie jest (Gdańsk) i tylko zjem śniadanko i do mamci ide i do lasu jedziemy pooddychać świeżym powietrzem:
A wy dziewczyny z kąd jesteście i jaka u was dziś pogoda
Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 08-11-2008, 09:51
kala8's Avatar
kala8 kala8 jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
kala8.polki.pl

Domyślnie

sorry dziewczyny nie chciałam nikogo smucić, ja też zrobiłam dwa testy , bo nie mogłam uwierzyć , ale masz racje graza2008, musi byc dobrze!!! i będzie!!! a tak zmieniajac temat , ja jestem z Łodzi i pogoda u nas dzisiaj też nie najgorsza, można spacerować
Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 08-11-2008, 10:05
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
graza2008.polki.pl

Talking

Przestań Kala nikogo nie smutkasz ;
Dzwonie do mamci aby sie szykowała i jedziemy do lasku. Jak wróce to sie odezwe papapa.
Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 08-11-2008, 17:47
Pinka512's Avatar
Pinka512 Pinka512 jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
Pinka512.polki.pl

Domyślnie

Ja jestem z poznania u nas pogoda nawet nawet. Na zakupy troszke poszłam i przy okazji z meżem kupiliśmy coś dla dzidzi.
Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 08-11-2008, 17:52
jablonka81 jablonka81 jest offline
Junior Member

Zobacz mój nowy profil
jablonka81.polki.pl

Domyślnie

Witam ja jestem z Wołomina 20 kl od Warszawy ,co do pogody to u mnie szara jesień .
Dziewczyny macie już imiona dla swoich pociech? Wybrałyście już? Jeszcze sama nie wiem czy chłopak czy dziewczynka , ale zaczełam myśleć rozmawiać z mężem i rodziną ,
podpytuje wszystkich jakie imię sie komu podoba , może wpadnie mi jakieś do ucha i serca , na chwilę obecną dla chłopca ( Dominik / Dawid )a dla dziewczynki ( Daria lub Oliwia) co Wy na to ?
Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 08-11-2008, 18:02
jablonka81 jablonka81 jest offline
Junior Member

Zobacz mój nowy profil
jablonka81.polki.pl

Domyślnie

Cytat:
Napisał graza2008 Zobacz post
Tylko wiesz kochana ciężarnej niczego się nie odmawia więc jak mamy ochote na zakupki to nikt nie powinien nam odmawiać bo go myszy zjedzą
O proszę i przesąd jest hi hi hi ,ale powiem wam że to działa .
Dziś byłam na bazarku po warzywa i jednej sprzedającej pomidorki powiedziałam: Że jak nie wybierze mi ładnych to jej myszy naślkę,
nie dosyć że wybierała najładniejsze to była super miła i poświęciła mi dużo czasu i życzyła dużo zdrówka ,a inni stali w kolejce. Nawet mi się spodobało .
Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 08-11-2008, 18:24
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
graza2008.polki.pl

Domyślnie

Ja już dawno mam imiona dla dieciątek no narazie ma być chłopiec więc Oskar ale jak by była dziewczynka to Laura lub Olimpia
Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 08-11-2008, 18:44
Pinka512's Avatar
Pinka512 Pinka512 jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
Pinka512.polki.pl

Domyślnie

dziewczynka Nadia chlopiec jeszcze myslimy.
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady Postowania