Wróć   Forum Mamotoja.pl > Czekając na dziecko > Ciąża i poród
Zarejestruj się FAQ Użytkownicy Grupy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz fora jako przeczytane

Ciąża i poród Pytania, rozmowy, wątpliwości - wszystko wokół ciąży

Babyonline.pl to teraz MamoToJa.pl – witamy!
Dołącz do naszych mam forumowiczek! Podziel się na forum Mamo To Ja (dawniej Babyonline) opiniami o produktach. Porozmawiaj o doświadczeniach związanych z wychowywaniem dziecka: pomagamy sobie wzajemnie i rozwiewamy najczęstsze wątpliwości. Weź udział w świetnych konkursach z atrakcyjnymi nagrodami!

Zasady na forum - pomagajmy sobie wzajemnie
Poznaj zasady, które obowiązują na forum w dyskusjach. Doradzaj i słuchaj porad innych mam, po to jesteśmy tu dla Ciebie!

Wygraj Muzyczny Traktorek Smiki! Konkurs „Brzuszek miesiąca”
Podziel się z nami zdjęciem swojego brzuszka w ciąży i wygraj fantastyczną nagrodę - Muzyczny Traktorek Smiki.

Wygraj 1 z 3 Zimowych Niezbędników od Wonderwool. Konkurs „Zimowy Niezbędnik”
Czy wiesz, że małe dzieci nie potrafią regulować temperatury ciała jak dorośli i tracą ciepło 4 razy szybciej? Napisz, w jaki sposób dbasz o komfort i ochronę dziecka zimą. Do wygrania 1 z 3 Zimowych Niezbędników od Wonderwool z cudownie miękkiej i ciepłej wełny merino.

Sprawdź aktualne konkursy dla mam i wygrywaj ciekawe nagrody dla mam i ich dzieci!

Odpowiedz

Narzędzia wątku Wygląd
Stary 07-11-2008, 14:44
Anna200610's Avatar
Anna200610 Anna200610 jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
Anna200610.polki.pl

Miasto: Nederland
Zdjęcia: 4
Domyślnie

gratulacje graza2008 chlopaki fajne sa! hihi wiem, bo mam juz jednego, a teraz po cichu licze na coreczke, termin mam na 24 kwietnia, a na precyzyjne usg musimy poczekac do 8 grudnia, wtedy wyjdzie szydlo z worka, czy Maja nie okaze sie Guciem
Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 07-11-2008, 16:21
graza2008 graza2008 jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
graza2008.polki.pl

Miasto: Gdańsk
Domyślnie

Ja ide do ginekologa 25 listopada i tam tez mam zawsze usg i nim też sie zachwycałam, ale teraz jak byłam na tym 3D to zwariowałam i juz odliczam dni do nastepnego - dopiero w styczniu
Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 07-11-2008, 17:29
ewa_warda ewa_warda jest offline
Junior Member

Zobacz mój nowy profil
ewa_warda.polki.pl

Domyślnie

Witam!Mam termin na 23 stycznia a Amelka już całkiem szaleje w brzuszku.Ja nie mam problemów ze spaniem śpię jak suseł.Ale są dni,że bardzo boli mnie dolny odcinek kręgosłupa i za nic nie mogę sobie znaleźć pozycjiwcześniej miałam problemy z obrzękiem nóg,szczególnie wieczorem,ale pomogły specjalne skarpetki i teraz jest okMam pytanie....macie problemy z rozstępami?Podobno to sprawa troche dziedziczna-ja się pocieszam tym,że moja mama nie ma i ja na razie (odpukać!) też nie mam z tym problemu
Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 07-11-2008, 19:06
jablonka81 jablonka81 jest offline
Junior Member

Zobacz mój nowy profil
jablonka81.polki.pl

Domyślnie

madzik291 - no proszę już zakupy ? A co z przesądami ? Ja jeszcze troszkę poczekam , choć już nie mogę się powstrzymać
A właśnie to pytanie do wszystkich mam - Co z Przesądami ? Co myślicie na ten temat ..
Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 07-11-2008, 19:58
Pinka512's Avatar
Pinka512 Pinka512 jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
Pinka512.polki.pl

Domyślnie

Witam wszystkie przyszłe mamy. Ja rowniez zaliczam sie do szczesliwych kwietniowek. Termin mam na 15 kwietnia. Dzidzia w brzusiu rosnie i macha raczkami. 2 dni temu usg.
Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 07-11-2008, 20:40
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
graza2008.polki.pl

Domyślnie

Cytat:
Napisał jablonka81 Zobacz post
madzik291 - no proszę już zakupy ? A co z przesądami ? Ja jeszcze troszkę poczekam , choć już nie mogę się powstrzymać
A właśnie to pytanie do wszystkich mam - Co z Przesądami ? Co myślicie na ten temat ..
Też bym już kupowała ale czekam do stycznia nie ze wzglądu na siebie tylko na innych bo mówią że jeszcze za szybko i z moim kochanie sie dogadałam że w styczniu pojezdzimy i kupimy wszystko od a do z
A przesądy dla mnie nie istnieją
Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 07-11-2008, 20:58
Pinka512's Avatar
Pinka512 Pinka512 jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
Pinka512.polki.pl

Domyślnie

jesli moge sie wtracic w rozmowe to ja rowniez w przesady nie wierze i duzzzo juz mam do dzidzi przygotowane.
Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 07-11-2008, 21:07
Junior Member

Zobacz mój nowy profil
jablonka81.polki.pl

Domyślnie

Zakupy dla maluszka,to będą najtrudniejsze zakupy jakie zrobię w życiu przecież tyle tego jest że zwariować można, a kupiło by się wszystko ! Ja też zakupy zacznę w lutym - mam nadzieję że dwa miesiące wystarczą na przygotowania do powitania maluszka
Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 07-11-2008, 21:17
Junior Member

Zobacz mój nowy profil
jablonka81.polki.pl

Domyślnie

Cytat:
Napisał Pinka512 Zobacz post
jesli moge sie wtracic w rozmowe to ja rowniez w przesady nie wierze i duzzzo juz mam do dzidzi przygotowane.
Ja staram się nie wierzyć w przesądy ale jak w kołko na okrągło słyszysz tylko : Bo tego Ci nie wolno, bo tamto zaszkodzi dziecku , a przez to pępowina się owinie itd .. Wraz z mężem mieszkamy z rodzicami, a domyślasz się jakie przesądne mogą być mamy , teściowe ,a już nie wspomnę o mojej kochanej babuni Więc dla świętego spokoju poczekam jeszcze troszkę .
Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 08-11-2008, 01:06
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
graza2008.polki.pl

Domyślnie

Cytat:
Napisał jablonka81 Zobacz post
Ja staram się nie wierzyć w przesądy ale jak w kołko na okrągło słyszysz tylko : Bo tego Ci nie wolno, bo tamto zaszkodzi dziecku , a przez to pępowina się owinie itd .. Wraz z mężem mieszkamy z rodzicami, a domyślasz się jakie przesądne mogą być mamy , teściowe ,a już nie wspomnę o mojej kochanej babuni Więc dla świętego spokoju poczekam jeszcze troszkę .
Tylko wiesz kochana ciężarnej niczego się nie odmawia więc jak mamy ochote na zakupki to nikt nie powinien nam odmawiać bo go myszy zjedzą
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady Postowania