Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Wygraj 1 z 3 zestawów dla mam od Empiku. Konkurs „Pierwsze tchnienie wiosny"

Collapse
Zamknięty wątek
X
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Zakończony: Wygraj 1 z 3 zestawów dla mam od Empiku. Konkurs „Pierwsze tchnienie wiosny"

    Weź udział w naszym konkursie „Pierwsze tchnienie wiosny” – dodaj do naszego wątku konkursowego na forum kilka zdań o tym, jakie planujesz u siebie wiosenne zmiany. Do wygrania 3 zestawy z akcesoriami do planowania!


    Pierwsze cieplejsze dni i dodatnie temperatury sprawiają, że coraz intensywniej zaczynamy myśleć o wiośnie i czekamy na słoneczne dni z utęsknieniem. Razem z wiosną wiele z nas ma plany na zmiany w swoim życiu. Jedna chciałaby schudnąć i wprowadza dietę, inna chce bardziej zadbać o zdrowie i planuje codziennie chociaż chwilę aktywności fizycznej, a jeszcze inna chce więcej czasu po pracy spędzać z dziećmi. Napisz nam kilka zdań, o tym, jakie są twoje plany na zbliżającą się wiosnę. Możesz też opisać, np. jakie zmiany udało ci się wprowadzić wraz z Nowym Rokiem jako postanowienia noworoczne i wciąż udaje ci się je wypełniać.

    Co zrobić, by wziąć udział w konkursie?
    Napisz (na naszym forum, w wątku konkursowym) kilka zdań o swoich planach na zmiany na nadchodzącą wiosnę. Do wygrania 3 zestawy akcesoriów, idealne do planowania dla mam od Empiku nowej kolekcji Birds & Flowers zobacz nagrody w konkursie!

    By wziąć udział w konkursie, napisz od siebie kilka zdań poniżej!

    Konkurs trwa od 26.02.2018 do 12.03.2018
    Zobacz też:
    Regulamin konkursu
    Last edited by disne; 23-06-2020, 00:15.
    pozdrawiamy,
    Redakcja MamoToJa.pl
  •    
       

    #2
    Odp: Wygraj 1 z 3 zestawów dla mam od Empiku. Konkurs „Pierwsze tchnienie wiosny"

    Moje plany na wiosnę 2018 wydają się zwyczjne i proste a jednak nie tak łatwo je spełnić...
    Mój nr jeden to zdecydowanie więcej czasu spędzać z dziećmi na świeżym powietrzu, dużo ruchu, gry zabawy w plenerze. Chciałąbym by moje dzieci poznały co to zabawa na podórku... gry w klasy, w gumę, podchody, chowanego czy krowa. Chcę ję zachęcić i pokazać że czas spędzon na świeżym powietrzu jest 100 razy fajnieszy niż czas spędzonym przed tv czy komputerm.
    Mój nr. dwa to jest wprowadzić zdrowe odżywianie. Przede wszystkim ograniczyć słodycze. Choć nie chce im całkiem ich zabierać bo wiem że dzieci także potrzebują słodyczy. Ale ograniczyć :-)
    Mój nr trzy to więcej podróżować... nie chodzi mi o jakieś super wypasione wycieczki do Dubaju, ale zwyczajne tanie podróże.. aby wspólnie... nawet na wieś do babci, czy w góry do taniego pensjonatu...
    Mój nr cztery UŚMIECH!! Chce chodziennie się uśmiechać od ucha do ucha i być najszczęsliwsza.... łapać życie garściami i dusić jak cytrynę!! Chce niczego nie żałować

    Skomentuj


      #3
      Odp: Wygraj 1 z 3 zestawów dla mam od Empiku. Konkurs „Pierwsze tchnienie wiosny"

      "Wiosna - cieplejszy wieje wiatr, wiosna - znów nam ubyło lat!"... A ja łapię wiatr w żagle!

      Choć na dworze mroźna zima właśnie dziś zaczęłam wiosenne porządki.
      Tej wiosny będzie królował minimalizm! Zaczynam od szaf, żeby potem przejść do siebie. Przestaję się łudzić, że kiedyś założę bluzkę, w którą nie dopinam się od trzech lat (co też równa się dwójkę dzieci temu). Pakuję wszystko do worków i przekażę dla potrzebujących. Żegnajcie notatki ze studiów, pamiętniki, ba! nawet moje pamiątki z I Komunii. Czas zamknąć pewne rozdziały i przy okazji zrobić miejsce w mieszkaniu, bo przybywa w nim rzeczy moich dwóch córeczek.

      Jak już uporam się z odgruzowaniem szaf i mieszkania, to zabiorę się za oczyszczanie siebie! Tak, tak... Tej wiosny zaczynam żyć. Nie planuję wciśnięcia się znowu w rozmiar 36, podawania dzieciom tylko zdrowych chipsów z jarmużu, posiadania idealnie wyszorowanego piekarnika, serwowania dwudaniowego obiadu opartego na perfekcyjnie ułożonej diecie wieloskładnikowej, ani nawet robienia z dziećmi tylko rzeczy DIY bez używania elektroniki itd. Nie. Tej wiosny planuję zaakceptować siebie i... wrzucić na luz.

      Polecam to wszystkim mamom. Nie musicie być idealne! Zróbcie sobie prezent na wiosnę - nie dla dzieci, nie dla męża, ale właśnie dla siebie!

      Planuję też zastanowić się nad tym, co chciałabym robić w życiu (poza wychowywaniem moich kochanych maluszków). Kto wie może uda mi się znaleźć pracę marzeń, a może nawet otworzyć coś swojego...

      Wiecie co? Tej wiosny pójdę w końcu do kina, a do tego pozwolę sobie na taką ekstrawagancję, że przeczytam książkę w dodatku nie będzie to książka kucharska, ani o dzieciach.

      Skomentuj


        #4
        Odp: Wygraj 1 z 3 zestawów dla mam od Empiku. Konkurs „Pierwsze tchnienie wiosny"

        Ta wiosna będzie dla mojej rodziny przełomowa, lada dzień przywitamy w jej progach małą księżniczkę Igę, dołączy do starszej siostry Zuzy.
        W czasie ciąży szukałam czegoś dla siebie, chciałam połączyć aktywność fizyczną by przygotować się jak najlepiej do porodu z dbaniem o ciało i duszę, nie zapominając także o stabilizacji hormonów tarczycy. Padło na zajęcia jogi w ciąży - przepadłam!!!! Genialne połączenie które daje tyle możliwości wyboru pozycji które śmiało możemy wybrać w czasie porodu.
        Kiedy tylko nadejdą ciepłe dni planujemy z naszą instruktorką ruszyć w plener, wraz z dzieciaczkami i ćwiczyć na wolnym, świeżym powietrzu, a że mieszkamy w rejonie który nazywany jest "zielonymi płucami śląska" dotlenimy się, a ćwiczenia na świeżym powietrzu będą dodatkowym atutem naszych zajęć jogi <3
        Nie potrafię się już doczekać! Choć Iga siedzi jeszcze w moim brzuszku, ja do ostatnich dni aktywnie uczestniczyłam w naszych zajęciach, redukując bóle pleców i zmęczenie, mając większą kontrolę nad swoim ciałem, emocjami, chandrami i ciążowymi zachciankami
        W to mi graj, znalazłam ścieżkę którą chcę pójść, w spełnienie, wyciszenie, powrót do formy oraz aktywne spędzanie wolnego czasu, wraz z moimi córeczkami
        Wiosnę przywitam w iście doborowym towarzystwie i w wielkim stylu, w kwiecistych legginsach, z bosymi stopami i kwiatem w rozwianych włosach

        Skomentuj


          #5
          Odp: Wygraj 1 z 3 zestawów dla mam od Empiku. Konkurs „Pierwsze tchnienie wiosny&quot;

          KWIAT PIĘKNA
          Płaszcz rozpięty, but bez pięty
          znów wraca do łask.
          Błysk promienia wtem odmienia
          cery kolor, blask.
          Włosów końce złoci słońce,
          wnika w warstwy szat.
          Pomóż wiośnie — niech urośnie
          w Tobie piękna kwiat!
          Barwna chusta, lśniące usta
          – w wiosny dzień to mus.
          Chcesz radosna być jak wiosna?
          W wiośnie szukaj muz!
          Twa powieka niech urzeka
          jak irysa płat.
          Krem z magnolii muśnie polik,
          pąs jak wiśni kwiat.
          Pas jak stylik* i motyli
          zyskaj czar i wdzięk.
          Biust w koronce wprost pod słońce,
          obcasika dźwięk.
          Bzy, kaczeńce na sukience
          – ujmij sobie lat!
          Wstajesz z rana – jaka zmiana! –
          w lustrze Ty jak kwiat!
          Odśwież ciało, lecz to mało
          – duszy nadaj błysk!
          Jak? Poradzi, sekret zdradzi
          pewna piękna Miss
          Gdy się kwieci wiosna, leci
          na nią cały świat.
          Co, zazdrosna?! Bądź jak wiosna,
          jak wiosenny kwiat!

          Skomentuj


            #6
            Odp: Wygraj 1 z 3 zestawów dla mam od Empiku. Konkurs „Pierwsze tchnienie wiosny&quot;

            Wiosna to czas zmian jak przyroda budzi się do życia tak we mnie budzą się nowe pomysły w głowie.
            W tym roku postanowiłam przemienić swoje malutkie mieszkanko w bardziej przytulne a mnie zagracone. Bez skrupułów pozbywam się rzeczy których nie używałam od wielu lat i z chęcią rozdaję je bardziej potrzebującym wierząc że dobro do mnie powróci.
            Z mojej szafy wyfrunęły wszystkie czarne i szarobure ubrania a zastąpią je kolory tęczy.
            Na stole zamieszkał piękny wazon z ciągle świeżymi kwiatami a w oknie zawisły zasłony w ..sowy.
            Moim zdaniem kiedy dom pięknieje to poprawia się nam humor i wzrasta chęć do życia.

            Skomentuj


              #7
              Odp: Wygraj 1 z 3 zestawów dla mam od Empiku. Konkurs „Pierwsze tchnienie wiosny&quot;

              Moje plany na wiosnę są duże niczym wiosenne kałuże
              Moje plany na wiosnę są nadziei pełne niczym kotki na wierzbie
              Moje plany na wiosnę są kolorowe niczym rabatki kwiatowe
              Moje plany na wiosnę są budujące i radosne, bo:
              - chcę być smukła jak łodyga tulipana
              - chcę być świeża jak rosa poranna
              - chcę zmienić życie wraz z porą roku
              - chcę złe nawyki zostawić na poboczu
              - chcę kroczyć nową drogą radosną
              - chcę... a ty dopomóż mi wiosno.

              Skomentuj

              •    
                   

                #8
                Odp: Wygraj 1 z 3 zestawów dla mam od Empiku. Konkurs „Pierwsze tchnienie wiosny&quot;

                Tak dla odmiany nie planuję już żadnych spektakularnych zmian na wiosnę, bo życie w ostatnich miesiącach tyle mi ich wprowadziło, że marzę o czymś stałym Urodził się nam drugi synek (oooogromna zmiana w życiu), mąż zmienia pracę (musimy trochę się przeorganizować – kolejna zmiana), zamieszkała z nami moja mama z przyczyn zdrowotnych, bo w okolicy mamy lepszych specjalistów na jej dolegliwości (ooo to kolejna duża zmiana zwłaszcza na 70 m2), starszy synek poszedł do zerówki itd. itp. Dlatego na wiosnę chciałabym wyspać się i najeść, bo obecnie „cycanie” malucha dzień i noc daje mi się we znaki, a rygorystyczna dieta (synek ma skazę białkową i wrażliwy brzuszek) sprawiają, że wyglądam jak zima na przednówku: blada, chuda, z włosami których więcej jest na podłodze niż na głowie, a błysk w oku zasłaniają podkrążone worki i ciężki powieki niczym z piasku na oblodzone chodniki Ach, i może uda mi się trochę obowiązków scedować na moich panów – starszak już najwyższa pora, żeby nauczył się jak upolować jedzenie w kuchni (choć kanapki) i samodzielnie (i porządnie) dokonać wieczornych oraz porannych oblucji I może jeszcze mamę poproszę, żeby pomiędzy zabiegami trochę pocieszyła się babcinym stanem i pogugała z wnusiem (dobry pomysł A szanowny małżonek powinien wreszcie opanować obsługę pralki – po stresie w nowej pracy taki relaks przy „automacie” powinien dobrze mu zrobić Tymczasem ja skradnę kilka chwil snu i odpoczynku na leżaczku ustawionym na balkonowym wiosennym słoneczku – w końcu mam trzy balkony, a póki co służą głównie do sprzątania

                Skomentuj


                  #9
                  Odp: Wygraj 1 z 3 zestawów dla mam od Empiku. Konkurs „Pierwsze tchnienie wiosny&quot;

                  Nasza wiosna w tym roku zapowiada się pracowicie i takie zestawy do planowania są wskazane, aby o niczym nie zapomnieć i wszystko mieć pod kontrolą. Mając pod dachem 5 urwisów, ogarnąć ich życie, to nie lada wyzwanie. W maju czeka nas komunia, więc myślenia dużo i intensywnie Każde dzieciątko alergiczne i pod stałą opieką pulmunologa - tu rozpiętość i częstotliwość wizyt szeroka. Wiosną jesteśmy umówieni na zjazdy do Kopalni Soli w Wieliczce oraz konsultacje ze specjalistami - grafik rozpisany od zimy
                  Ogarnięcie kalendarza męża stolarza, gdzie każdy na wiosnę pragnie nowego wnętrza - jak zwykle na mojej głowie jako house managerki
                  Jako zapalona ogrodniczka szykuję w tym roku tunel dla warzyw. Pomalutku sieję warzywka i koniecznie planuję wysiew następnych.
                  Zapowiada się pracowita wiosna

                  Skomentuj


                    #10
                    Odp: Wygraj 1 z 3 zestawów dla mam od Empiku. Konkurs „Pierwsze tchnienie wiosny&quot;

                    Moim głównym planem na wiosnę jest zmiana mojego wizerunku ponieważ ile można wyglądać jak starsza siostra własnego dziecka. Jak już będę super piękna to mam w planie z mężem postarać się o siostrzyczkę albo braciszka dla synka. Mam zamiar przejąć też od mamy ogródek warzywny co będzie wielkim wyzwaniem dla mnie ale kto wie może stanie się on moim hobby. Spróbuje również przekonać męża do tego żeby pokazać trochę kraju naszemu 3 latkowi

                    Skomentuj

                    •    
                         

                      #11
                      Odp: Wygraj 1 z 3 zestawów dla mam od Empiku. Konkurs „Pierwsze tchnienie wiosny&quot;

                      Jako świeżo upieczona mama mam kilka planów na wiosnę. Pierwsze to te dotyczące mojej kruszynki. Chcę ją odpowiednio stymulować żeby prawidłowo się rozwijała i nie przejmować się "dobrymi" radami dotyczącymi jej wychowania. Z tym drugim punktem pokrywa się w sumie ćwiczenie większej asertywności i nie danie sobie wejść na głowę. To ja wiem jak i kiedy karmić, jak ubierać, prać czy prasować ubranka. No i oczywiście nie słuchać czego nie mogę jeść jako matka karmiąca, mam plan stosować zdrową, urozmaiconą dietę. I tak będzie ona zawierała czosnek, kapustę i pomarańcze. W zasadzie już zawiera a mała ma się dobrze Chciałabym też nie dać się zupełnie pochłonąć macierzyństwu i nie być matką polką mówiącą tylko jakie to jej dziecko jest cudowne. Chcę mieć czas na intymne chwile z mężem (nie chcę też zaniedbać naszej relacji), na spacer z psem, na wyjście z koleżanką, na realizowanie mojej pasji- jazdy konnej. Chcę aby bycie mamą mnie nie ograniczyło tylko rozwinęło, pozwoliło mi poznać inną stronę życia, podróżować i budować piękne wspomnienia. Nie planuję też być idealną mamą i żoną ale daję sobie prawo do potknięć, słabszych chwil, błędów i płaczu z bezsilności. Na koniec coś na pewno nie do zrealizowania ale chciałabym przespać 8 godzin ciągiem w nocy

                      Skomentuj


                        #12
                        Odp: Wygraj 1 z 3 zestawów dla mam od Empiku. Konkurs „Pierwsze tchnienie wiosny&quot;

                        Tej wiosny zamierzam się zabrać wreszcie za siebie, ponieważ maluszek już nie jest maluszkiem i mogę się skoncetrować bardziej na sobie
                        Tak więc, planuję się uśmiechać od rana do wieczora, a aby to móc robić będę iść spać wcześniej, aby porządnie wypocząć i wstawać rano, by móc częściej podziwiać wschód słońca. Koniecznie muszę codziennie wychodzić na spacer i podziwiać piękno przyrody, chmurki i wszystko, co tylko się da.
                        Właściwie, już zaczęłam troszkę wdrażać swój plan i idę coraz wcześniej spać (o kilka minut za każdym razem). Zauważyłam, że mam więcej sił na dzień pełen wrażeń i wstaję bardziej wypoczęta.
                        Wiosnę mam nadzieję przywitać pięknym uśmiechem, jako wypoczęta, szczęśliwa i zadbana mama.

                        Skomentuj


                          #13
                          Odp: Wygraj 1 z 3 zestawów dla mam od Empiku. Konkurs „Pierwsze tchnienie wiosny&quot;

                          Pierwsza wiosenna zmiana dla mnie to zmiana koloru włosów oraz uczesanie - nie ma nic lepszego jak wiosenne odświeżenie swojego wyglądu.
                          Kolejna wiosenna zmiana to nabycie ubrania w wiosennych barwach - nie ma nic innego jak przybliżenie się do wiosny przez odświeżenie swojej garderoby.
                          Następna zmiana to zmiana nastawienia do życia i otoczenia na bardziej pozytywną. Nie ma nic lepszego jak optymistyczne myślenie.

                          Skomentuj


                            #14
                            Odp: Wygraj 1 z 3 zestawów dla mam od Empiku. Konkurs „Pierwsze tchnienie wiosny&quot;

                            Właśnie tak siedzę i myślę, co by tu zmienić, jaki nowy plan wprowadzić w życie z nadchodzącym wielkimi krokami pierwszym tchnieniem wiosny. Niestety zima źle na mnie działa, rozleniwiam się na maksa i ciężko mi się po niej zebrać, zorganizować. Wiosna tuż, tuż z czego bardzo się cieszę, na pewno coś chcę wdrożyć w moje życie, tylko nie wiem czy wystarczy mi chęci i sił na to.
                            Na pewno chciałabym pozbyć się tych 5 kilogramów które zafundowała mi zima. Chciałabym mieć więcej siły i energii, aby zacząć ćwiczyć, biegać, jeździć rowerem. Mam w planie również poświęcić więcej czasu dzieciom i mężowi może nawet poprzez właśnie ruch na świeżym powietrzu, grę w piłkę, wspólne zabawy, wycieczki... W naszym menu pojawią się posiłki, które dodadzą nam więcej sił i chęci do życia, oczyszczą organizm po tej okrutnej zimie. Tak, myślę,że to na dobry początek wystarczy. Zregenerować się i zachęcić do tego bliskich, oto mój plan, bo przecież rodzina jest najważniejsza. Życzcie mi powodzenia, oby się nam udało.

                            Skomentuj


                              #15
                              Odp: Wygraj 1 z 3 zestawów dla mam od Empiku. Konkurs „Pierwsze tchnienie wiosny&quot;

                              Na wiosnę planuję wiele zmian, nowy etap w życiu!

                              Na wiosnę planujemy przeprowadzkę do naszego własnego gniazdka. Czeka mnie zatem wielkie urządzanie domku! Firany, zasłony, dywany, meble i inne dodatki, które pozwolą poczuć się jak u siebie i poczuć wiosnę w upragnionych czterech ścianach.

                              Do tego na wiosnę rozpoczynam poszukiwanie pracy. Urlop macierzyński się kończy więc czas zrobić coś dla siebie. Postanowiłam nie wracać do dotychczasowej pracy i poszukać nowej, która pozwoli mi się spełnić i lepiej połączyć dom z pracą.

                              Wiosno przybywaj!

                              Skomentuj

                                     
                              Working...
                              X