Wyświetl Pojedyńczy Post
Nieprzeczytane 24-02-2015, 14:31
pradip pradip jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
pradip.polki.pl

Domyślnie Odp: Szpitale do porodu - województwo mazowieckie

Cytat:
Napisał ruda90mama Zobacz post
jak czytałam opinie o szpitalach warszawskich to wyjątkiem były pochwały od kobiet "przypadkowych". Mam tu na myśli takich które trafiły do szpitala w dniu porodu i nie miały opłaconej położnej, osobnego pokoju lub po prostu swojego prowadzącego lekarza pracującego w szpitalu. Osobiście mnie to przeraża, nie stać mnie na poród w Medikoverze a tam mam lekarza, na NFZ miejsca były na grudzień a o ciąży dowiedziałam się w październiku i jeszcze na dodatek krwawiłam więc dobrze ze mam opiekę z pracy, natomiast gorzej z porodem. Już zastanawiam się nad "wykupieniem" opieki położnej albo przeniesieniem prywatnie do jakiegoś lekarza który pracuje w państwowym szpitalu. Jeśli są na forum dziewczyny które rodziły nie mając swojego lekarza położnej czy pokoju proszę o opinie na temat opieki.
Tak jak już pisałam rodziłam na Inflanckiej. Ciążę prowadził mi prywatnie lekarz z tego szpitala ale nikt się mnie o to nie pytał na izbie przyjęć więc ewentualnie położne mogły poznać po jego bazgrołach bo nawet nazwiska ni było szansy odczytać. Rodziłam naturalnie a on był przydzielany do cesarek więc zajrzał do mnie z gratulacjami już po wszystkim. Położnych w tym szpitalu się nie wykupuje z tego co wiem a mimo to wszyscy są bardzo pomocni więc ja gorąco polecam.
Odpowiedź z Cytowaniem