Wyświetl Pojedyńczy Post
Nieprzeczytane 26-08-2014, 14:06
sabina300 sabina300 jest offline
Junior Member

Zobacz mój nowy profil
sabina300.polki.pl

Zdjęcia: 46
Domyślnie Odp: Konkurs "Wygraj bon na zakupy w My Tummy!"

Mój sposób na dobre samopoczucie w ciąży to…
przede wszystkim słuchanie siebie, swoich potrzeb. Jeśli miałam ochotę na cokolwiek, robiłam to, nie siedziałam bezczynnie w domu, nie marudziłam, chciałam iść na zakupy, czy spacer, czy miałam ochotę na wypad do przyjaciółki albo zjeść pizzę to czemu nie, ciąża to nie choroba. Owszem na początku były mdłości, wymioty, ale po pierwszym semestrze przeszło. To normalne życie świetnie na mnie wpływało bardzo korzystnie.Ważne jest też samopoczucie .By poczuc sie lekko i świeżo wystarczy odpowiednio o siebie zadbać. Moim sposobem na lekkość jest odpowiednia dieta, należy pamiętać aby produkty zawierały jak największą ilości błonnika, picie dużej ilości wody, troszkę ruchu, zwłaszcza na świeżym powietrzu. By czuc sie lekko nosiłam równiez ubrania nie krępujące ruchów, nie uciskające brzuszka, po prostu luźne. Przeważnie z bawełny, nie pociłam sie az tak bardzo, Często brałam prysznic, używałam łagodnego żelu o świeżym zapachu, a po nim nogi czesto jeszcze nogi moczywał w wodzie z solą i wcierałam krem chlodzący np z kasztanowca. Świetnie likwidował obrzęki, czułam sie mniej ociężała. No i przede wszystkim relaks, myślenie o sobie i maluszku przede wszystkim..i czekanie na cud narodzin Tak minęła pierwsza ciąża mam nadzieję i druga będzie przebiegać równie cudownie
Odpowiedź z Cytowaniem