Wyświetl Pojedyńczy Post
Nieprzeczytane 13-12-2016, 09:57
braap braap jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
braap.polki.pl

Domyślnie Odp: Firmowe imprezy integracyjne

W firmie, w której pracuje zlecono mi zorganizowanie kolacji wigilijnej, która będzie również imprezą integracyjną. Nie jest to duża firma, bo łącznie pracuje nas niecałe 30 osób. Niedawno firma zatrudniła kilku pracowników, którzy nie mieli jeszcze okazji na bliższe poznanie pozostałych, bo przed świętami mamy zawsze dużo pracy. Jest to związane z okresem urlopowym, który zaczyna się u nas zaraz po świętach i część pracowników idzie na urlop po świętach, część po nowym roku i aktualnie nie mamy za bardzo czasu nawet na małą integracje przy kawie podczas długiej przerwy. Na początku myślałam o zarezerwowaniu stolików w restauracji i zorganizowaniu tam kolacji wigilijnej, ale stwierdziłam, że nie będzie to zbyt dobra impreza integracyjna, bo dużo osób na pewno na początku będzie bardzo spiętych a i w restauracji raczej nie będziemy mogli siedzieć do rana, bo nie wypada mimo tego że większość restauracji jest otwartych do ostatniego klienta. Dlatego też pomyślałam, że mogłabym zorganizować kolacje wigilijną połączoną z imprezą integracyjną u nas w biurze, bo mamy bardzo dużą salę konferencyjną. Pomyślałam o zamówieniu cateringu stąd http://www.club*********.pl/informacje/catering , bo mają ogromną ofertę i przystępne ceny. Każdy z pracowników wcześniej zadeklarowałby jaką potrawę sobie życzy. Co sądzicie o moim pomyśle?
Odpowiedź z Cytowaniem