Wyświetl Pojedyńczy Post
Nieprzeczytane 27-02-2018, 21:52
Kropeczka Kropeczka jest offline
Junior Member

Zobacz mój nowy profil
Kropeczka.polki.pl

Miasto: 87-720 Ciechocinek;ul.Ogrodowa 14/30
Wyślij wiadomość przez AIM do Kropeczka Wyślij wiadomość przez MSN do Kropeczka Wyślij wiadomość przez Yahoo do Kropeczka
Domyślnie Odp: Wygraj 1 z 3 zestawów dla mam od Empiku. Konkurs „Pierwsze tchnienie wiosny"

Tak dla odmiany nie planuję już żadnych spektakularnych zmian na wiosnę, bo życie w ostatnich miesiącach tyle mi ich wprowadziło, że marzę o czymś stałym Urodził się nam drugi synek (oooogromna zmiana w życiu), mąż zmienia pracę (musimy trochę się przeorganizować – kolejna zmiana), zamieszkała z nami moja mama z przyczyn zdrowotnych, bo w okolicy mamy lepszych specjalistów na jej dolegliwości (ooo to kolejna duża zmiana zwłaszcza na 70 m2), starszy synek poszedł do zerówki itd. itp. Dlatego na wiosnę chciałabym wyspać się i najeść, bo obecnie „cycanie” malucha dzień i noc daje mi się we znaki, a rygorystyczna dieta (synek ma skazę białkową i wrażliwy brzuszek) sprawiają, że wyglądam jak zima na przednówku: blada, chuda, z włosami których więcej jest na podłodze niż na głowie, a błysk w oku zasłaniają podkrążone worki i ciężki powieki niczym z piasku na oblodzone chodniki Ach, i może uda mi się trochę obowiązków scedować na moich panów – starszak już najwyższa pora, żeby nauczył się jak upolować jedzenie w kuchni (choć kanapki) i samodzielnie (i porządnie) dokonać wieczornych oraz porannych oblucji I może jeszcze mamę poproszę, żeby pomiędzy zabiegami trochę pocieszyła się babcinym stanem i pogugała z wnusiem (dobry pomysł A szanowny małżonek powinien wreszcie opanować obsługę pralki – po stresie w nowej pracy taki relaks przy „automacie” powinien dobrze mu zrobić Tymczasem ja skradnę kilka chwil snu i odpoczynku na leżaczku ustawionym na balkonowym wiosennym słoneczku – w końcu mam trzy balkony, a póki co służą głównie do sprzątania