Wątek: pizza warszawa
Wyświetl Pojedyńczy Post
Nieprzeczytane 21-07-2019, 11:31
gazer gazer jest offline
Junior Member

Zobacz mój nowy profil
gazer.polki.pl

Domyślnie Odp: pizza warszawa

Będąc ostatnio w Warszawie miałem przyjemność skorzystać z usług restauracji Pizza Dominium na Krakowskim Przedmieściu. Doskonała lokalizacja lokalu pozwala na zjedzenie pysznej pizzy przy okazji zwiedzania stolicy. Pierwszy raz wybrałem się z żoną na pizzę, ale gdy zobaczyliśmy bardzo bogate menu postanowiliśmy również następnego dnia zjeść dobre śniadanie. Wystarczy zdążyć przed południem. Co ważne, warto skorzystać z ich strony internetowej, żeby załapać się na dodatkowe promocje. Wystarczy się zalogować i mamy dostęp do specjalnych ofert. Oczywiście niezalogowani klienci również korzystają z bardzo atrakcyjny cen i zniżek. Ogromnym atutem poza lokalizacją jest bardzo klimatyczny wystrój oraz kącik dla dzieci, a w sezonie ogródek na świeżym powietrzu. Głównym jednak atutem jest pyszne i niedrogie jedzenie, nad którego przygotowanie czuwa doświadczony włoski kucharz. Można tam również zjeść posiłek w niehandlową niedzielę. Wszystkie dania można zamówić również telefonicznie i zapłacić za nie przy odbiorze kartą, honorowane są również bony sodexo. Więcej info na stronie https://www.pizzadominium.pl/ .
Odpowiedź z Cytowaniem