Wyświetl Pojedyńczy Post
Nieprzeczytane 11-08-2010, 00:49
helgomirka helgomirka jest offline
Junior Member

Zobacz mój nowy profil
helgomirka.polki.pl

Domyślnie Odp: Konkurs "Przygody Joela"

...Joel po dlugich poszukiwaniach swojej matki, z glowa wypelniona myslami, biegnie waskimi uliczkami. Na plecach targa ciezki plecak, a w reku trzyma muszle, ktora znalazl nad morzem, idac ze swoja kolezanka. Scisnal w dloni mocno muszle, zatrzymal sie na chwile i przytulil ja do swojego serca. I powiedizal sam do siebie.. przyciez kiedys byla dla mnie taka wazna.. a ja o niej zamonialem. musze ja odnalezc.. Poczul, jak powraca do niego milosc sprzed lat... I teraz mial przed oczami, Elizabett, ktora wspiera go, gdy tego potrzebowal. Zawrocil.. i po chwili stal juz przed domem swej ukochanej.. Krzyknal glosno: Elizabett.. lecz drzwi otworzyla nie ukochana lecz jej ojciec, ktory stanowczym glosem powiedzial: Elizabett nie ma ochoty z toba rozmawiac.. gdy poterzebowales pomocy byla przy tobie, a gdy ona poterzebowala.. ciebie nie bylo przy niej..
Odszedl ze spuszczona glowa. Nie rozumial co sie stalo.. Przeciez kiedys bylo tak wspaniale. Teraz w glowie mial metlik.. niewiedzial co zrobic.. zostal sam.. czul sie zraniony przez swego ojca, ktory zbyt dlugo ukrywal tajemnice.. teraz Elizabett, ktora niechce go znac. zycie bywa okrotne, ale trzeba zyc dalej-powiedzial i pobiegl w stone swego domu...
Odpowiedź z Cytowaniem