Wyświetl Pojedyńczy Post
Nieprzeczytane 10-08-2010, 23:25
ewelka21's Avatar
ewelka21 ewelka21 jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
ewelka21.polki.pl

Zdjęcia: 434
Domyślnie Odp: Konkurs "Przygody Joela"

I

Joel wreszcie odnalazł matkę.Jeszcze nigdy nie był tak szczęśliwy.Za wszelką cenę chciał nadrobić stracony czas.Rodzinne spacery,wyjazdy za miasto,wielogodzinne rozmowy...Wydawało się,że nic i nikt nie może zepsuć,tego o czym marzył od wielu,wielu lat...Jednak pewien telefon w jednej chwili rozwiał jego złudzenia:,,-Dzień dobry Joelu.To ja jestem Twoją prawdziwą matką..."

II

Cała rodzina zasiadła do stołu.Po raz pierwszy w komplecie.Nikt jednak nie pamięta już przeszłości.Liczy się tylko to,co tu i teraz...Joel jest niezmiernie szczęśliwy.Jego prośby zostały wreszcie wysłuchane.Dopiero teraz czuje się naprawdę kochany i potrzebny...W swoją mamę może wpatrywać się godzinami...Uwielbia ją dotykać,trzymać za rękę,przytulać...Bardzo ją kocha...Nic nie zapowiada,że ten piękny wieczór może się tak raptownie skończyć...Gdy dowiaduje się,że jego mama jest nosicielką śmiertelnej choroby,ucieka z domu w poszukiwaniu cudownego leku,który może ją wyleczyć.Czy jest szansa,że mu się uda...?

III

Joel wreszcie miał rodzinę.Marzył o tym całe życie.Jego mama była dokładnie taka,jaką sobie wyobraził.Ciepła,dobra,kochająca...Momentami był nawet o nią zazdrosny.Nie było jej przy nim tyle lat.Chciał ją mieć niemalże na wyłączność...Gdy więc pewnego dnia przeczytał przez przypadek na forum portalu mamacafe.pl,który codziennie odwiedzała jego mama,że będzie miał rodzeństwo poczuł ogromny żal...Obawiał się,że znowu zostanie sam...Forumowiczki portalu starają się wytłumaczyć mu zupełnie nową dla niego sytuację...
Odpowiedź z Cytowaniem