Forum Mamotoja.pl

Forum Mamotoja.pl (http://forum.mamotoja.pl/index.php)
-   Bajkowy konkurs (http://forum.mamotoja.pl/forumdisplay.php?f=338)
-   -   Bajkowy konkurs (http://forum.mamotoja.pl/showthread.php?t=4145)

Redakcja_MamoToJa.pl 11-02-2010 10:56

Bajkowy konkurs

ZADANIE KONKURSOWE:
Odpowiedz na pytanie: "Którą z postaci z kreskówek o Króliku Bugsie Ty i Twoje dziecko lubicie najbardziej i dlaczego?"

Do zdobycia 5 płyt DVD "Królik Bugs: zakochany i zwariowany"

Konkurs trwa od 10 do 24 lutego 2010 r.

Przed przystąpieniem do konkursu prosimy uważnie przeczytać Regulamin »

http://babyonline.pl/work/privateima...MAIN/11947.jpg
DVD KRÓLIK BUGS: ZAKOCHANY I ZWARIOWANY

Czyż miłość nie jest wspaniała? Niczym aromat świeżej marchewki, który unosi się w powietrzu? No jasne! Miłość jest także zabawna – zwłaszcza gdy psotnym Amorkiem jest ciamajdowaty Elmer Fudd, który trafia łobuzerskiego królika strzałą miłości! Bugs nie jest jedynym, który wariuje z miłości: inni kreskówkowi bohaterowie również padają jej ofiarą po tym, jak wchodzą na linię ognia Amora! Kurak odkrywa, że ktoś chce dzielić z nim grzędę. Yosemite Sam idzie z Bugsem do ołtarza. (Nawet nie pytajcie!). Detektyw Daffy dedukuje, że w ponurym domostwie dokonano drastycznej zbrodni… i nagle odkrywa, że znalazł się pod jednym dachem z kochliwą kaczuszką! JUŻ NA DVD!

brzozak 11-02-2010 13:29

Odp: Bajkowy konkurs

Moja córcia najbardziej z przyjaciół Bugsa lubi Strusia Pędziwiatra.
"Jest taki szybki- jak błyskawica, jak torpeda" - mówi, a ma dopiero 2,5 roku. Jak zaczyna się film Królik Bugs i Struś Pędziwiatr: Szalony pościg siada przed ekranem jak zaczarowana i już cały świat dla Niej nie istnieje.:)

ecco39 11-02-2010 18:16

Razem z synkiem bardzo lubimy oglądać odlotowe przygody Królika Bugsa.Nasi ulubieni bohaterowie to zwariowany Struś Pędziwiatr - istna torpeda oraz Kojot snujący kolejne szalone plany schwytania Strusia Pędziwiatra. Wszystkie przygody to istna beczka śmiechu i niesamowite przygody wywołujące uśmiech na buźce mojego trzyletniego synka.:)

kamka88 12-02-2010 08:46

Moja 3,5-letnia Zuzia oraz ja najbardziej lubimy Królika Bugsa. Jest on głównym bohaterem,można powiedziec o nim,że jest sławny:) Córka uwielbia gdy Bugs bierze marchewkę i mówi :"Co jest doktorku?".Zuzia nigdy nie chciała jeśc żadnych warzyw-jest niejadkiem,ale kiedy zaczęła się nasza przygoda z tą bajką, Zuzia skusiła się na marchewkę i do dziś przy oglądaniu Królika Bugsa razem z nim pochrupuje pyszną marchewkę powtarzając słynne: "Co jest doktorku?" :)

mk1982 12-02-2010 09:21

Ja i mój kochany synuś Adaś bardzo lubimy bajki z Królikiem Bugsem i z jego przyjaciólmi. Prawdę mówiąc to zarówno królika jaki i wszystkich jego przyjaciół lubimy tak samo. Każdy bohater ma w sobie coś co nas rozśmiesza, coś co nas bawi. Dlatego też nie wyróżniamy żadnego bohatera tej świetnej bajki. Poprosyu kochamy ich wszystkich. :p

justynarojek 12-02-2010 10:32

Moja córeczka i ja najbardziej lubimy Tweety'ego.Mała za każdym razem, gdy Tweety pokazuje się na ekranie podskauje i piszczy z radości.Tweety podoba nam się z tego względu iż jego słodki i uroczy wygląd jest zwodniczy.Widząc Tweetego każdy myśli ,że to bezradny, słodki ptaszek.Prawda jednak jest taka,że Tweety to twardziel i cwaniak, który zawsze da sobie radę.Córeczka na razie jest za mała by zrozumieć życiowe prawdy ale Tweety to świetny nauczyciel a mała pała już do niego bezgraniczną miłością, myślę wiec ,że tak jak Tweety da sobie ze wszystkim radę

przybysz 12-02-2010 10:45

mój synek lubi Kaczora Daffy ,charakteryzuje on się wyjątkowo niewiarygodnym poczuciem humoru,Daffy jest chytry i opryskliwy, zarazem inteligentny i przebiegły.bardzo podoba mu sie jego wygład(ma czarne pióra, biały pasek na szyi, pomarańczowe nogi i pomarańczowy dziób)

ewamysz 12-02-2010 13:00

Królik Bugs na pierwszym miejscu
zawsze śmieszy wszystkich nas
je marchewkę , skacze, kica
kocha dzieci i oczywiście - was;)
najsprytniejszy, najmądrzejszy
można oglądać go przez cały czas:)
"Co jest doktorku???" ;)

krusia29 12-02-2010 18:20

Oczywiście struś pędziwiatr!!Bo zawsze ma sporo pomysłów na psikusy kojotowi,pocieszny,zawsze w ruchu.Zabawna postać która dodaje urokowi tej bajce,powoduje że staje się bardziej interesująca bo nie wiadomo co on wymyśli by popsocić się kojotowi.:):D
Na to wszystko patrzy królik i uśmiecha się.Dobra postacią jest też Elmer który tak zabawnie mówi.Potrafi rozśmieszyć największego smutasa.

Isia232323 12-02-2010 22:14

Otóż ja i mój synuś lubimy samego Królika Bugsa ponieważ jest postacią bardzo inteligentną:D,dowcipną i podstępną :p ja jako mama uwielbiam go za to że bez przerwy zajada marchewki a gdy mój syncio to zobaczy od razu biegnie do kuchni po marchewkę bo chce tak samo chrupać jak królik ,także przy oglądaniu uwielbianego króliczka zje porcję witaminek :)ps.też czasem najdzie mi ochota

Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 16:25.