Forum Mamotoja.pl

Forum Mamotoja.pl (http://forum.mamotoja.pl/index.php)
-   Kosmetyki dla mamy (http://forum.mamotoja.pl/forumdisplay.php?f=257)
-   -   Jaki kosmetyk polecasz? (http://forum.mamotoja.pl/showthread.php?t=3760)

takaja9 09-12-2009 12:45

Jaki kosmetyk polecasz?

zachęcam wszystkich do dodawania naszych ulubionych kosmetyków z małą notką dlaczego go lubimy...

Ja używam żelu pod prysznic Palmolive "oliwkowe", lubię go bo pieknie pachnie a skóra po nim jest lśniąca i miękka:)

POLECAM WSZYSTKIM

angel1090 10-12-2009 10:35

Odp: Jaki kosmetyk polecasz?

Ja jestem maniaczką balsamów do ciała :) i koniecznie pięknie pachnących! Zazwyczaj zamawiam w avonie. Polecam:
Wanilia i mleczko sojowe
Truskawka i guawa
Czereśnia i gałka muszkatołowa

Kiedyś śliczny był morela i słonecznik też pamiętam :P
Albo malina :P

polecam pachną cudnie i długo utrzymuje się zapach!

ona236 10-12-2009 12:27

na problemy ze sucha lub alergiczna skora
polecam krem PHYSIOGEL
dla dzieci i doroslych:)

zebrrra 16-12-2009 12:27

A ja uwielbiam od lat szampony i odżywki Pantene. Odpowiadają mi pod każdym względem- skuteczności, konsystencji i zapachu. Chociaz ostatnio miałam odżywkę Dove (granatowa tubka) i też byłam zadowolona.
Co do kremów, lubię Vichy- firma droga, ale warta swojej ceny. Używałam po porodzie kremu tej firmy i po ciąży nie zostało śladu.

janeczkaa 26-06-2010 18:58

vichy jest ok, ale trochę za drogie generalnie. Co sądzicie o robieniu kosmetyków samemu - czytałam o róznych maseczkach, domowym peelingu kawowym itp. Myślicie, że warto się bawić w takie rzeczy?
Z kosmetyków mogę polecić pliva fem - też nie najtańszy, ale za to skuteczny w walce z infekcjami intymnymi. W zasadzie to chyba sie od niego uzależniłam, bo po myciu samą wodą (mydło ma złe ph więc zupełnie odpada u podatnych na infekcje) nie czuję się komfortowo :)

Joanka83 18-01-2011 12:17

A ja nie polecam Vichy. Kosmetyki są bardzo i mam wrażenie że płacę tylko za markę. Kupiłam kiedyś ich krem na niedoskonałości cery za prawie 100 zł i zadziałał wręcz odwrotnie. Zamiast wyrównać koloryt skóry i zmniejszyć blizny potrądzikowe, pogorszyl stan mojej skóry. Już lepsze działanie miał krem gruszkowy Soraya za ok 12 zł ;)

Wracając do tych dobrych kosmetyków, jako że lubuję się we wszelkich pachnidłach, polecam masełka do ciała. Uwielbiam Farmonę (jak dla mnie mistrz), oraz ostatnio wypróbowałam Marizę vanilia z awokado oraz melon z algami morskimi. Bardzo przyjemne smarowidła no i zdecydowanym plusem jest cena ;)

a_grestowa 19-05-2011 18:18

ja polecam wszelakie olejki do ciała - na przykład Plantil z avocado

AnnaM599 20-06-2011 11:14

Ja polecam szczególnie kosmetyki marki Nivea,przede wszystkim kremy które ładnie pachną i świetnie nawilzają skórę..Używam ich od dłuższego czasu i jestem naprawde zadowolona.

Romi 14-07-2012 15:50

Ja mogę śmiało polecić kosmetyki wyszczuplające i oczyszczające z Yves Rocher. Sama stosowałam po porodzie. Zobaczcie sobie odnośnik

kiwa 11-09-2012 21:04

moja koleżanka, która ma cerę skłonną do wyprysków i mieszaną, zakupiła sobie ostatnio sypki puder mineralny Loreal. I powiem wam, że on naprawdę świetnie się sprawuje. Wcześniej używała zwykłych i jej cera wyglądała strasznie. Na pewno matuje lepiej niż nie jeden puder.

Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 11:07.