Forum Mamotoja.pl

Forum Mamotoja.pl (http://forum.mamotoja.pl/index.php)
-   Ciąża i poród (http://forum.mamotoja.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   Lekarz - prywatnie czy bezpłatnie (http://forum.mamotoja.pl/showthread.php?t=1057)

Ula2 27-03-2009 16:13

Ja chodziałam prywatnie przez całą ciąze i wielkie G... z tego przy porodzie nwet mój lekarz prywatny traktował mnie jak obca i zażyczył sobie 500 zł za cesarke :(

akogo 15-04-2009 19:13

Jak masz pieniądze to udaj się do prywatnego lekarza. Leczenie pewne, miła obsługa i krótki czas oczekiwania na wizytę.

amie7 17-04-2009 14:19

Ja całą ciążę chodziłam prywatnie i przy porodzie miałam super opiekę.

sampo21 17-04-2009 15:48

Ja tez chodze prywatnie. Mój gin jest ok, w trakcie pierwszego porodu i po nim miłam stałą opiekę mojego lekarza był miły i trosklilwy. Wydaje mi się, że w głónej mierze wszystko zalezy od lekarza prowadzącego. Ja miałam szczęście i trafiłam n asuper goscia.

aniasz8206 17-04-2009 18:05

bezpłatnie

Nigdy jeszcze nie chodziłam do gina prywatnie zawsze na bezpłatnie.
Tylko, że chodzę na ośrodek a w szpitalu, gdzie rodziłam nie pracował mój lekarz ani poprzedni, ani obecny przy tej ciąży. Zawsze byli z trójmiasta.
Ale w szpitalu pomimo, że nie miałam tam swojego lekarza byłam tak traktowana jak bym za wszystko im płaciła, a nie dałam ani grosza.
Położna była ze mną przez cały poród i tylko ona jedna dopiero na sam koniec na samo rozwiązanie przyszedł lekarz, który w trakcie porodu przychodził i sprawdzał jak się akcja toczy, a w dodatku położna codziennie przychodziła zobaczyć jak się czujemy.
To wszystko zależy na kogo się trafi.

MARKA8 22-04-2009 17:21

Ja chodzę prywatnie - jakoś czuję się bardziej bezpiecznie a tak naprawdę to fachowcy jak i partacze są i w gabinetach prywatnych i w państwowych.

Karmelia 15-07-2009 14:14

Postanowiłam odświeżyć ten temat, bo dziś byłam w przyszpitalnej poradni K...
Wcześniej chodziłam do dwóch ginekologów, prywatnie. Mój obecny gin jest na urlopie i poradził mi, abym w 36 tc poszła do poradni K. Różnica kolosalna! Zbadano mnie bardzo niedelikatnie, a gdy się lekko skrzywiłam, bo mnie zabolało, "państwowa" ginekolog zgryźliwie rzekła: "Boli? No to ciekawe, jak pani będzie rodziła?" Kultura osobista na żenująco niskim poziomie. Sprzęt tragiczny. USG wykonywano mi, gdy leżałam rozkraczona na fotelu ginekologicznym, monitor umieszczony był za moją głową. więc nic nie widziałam. Kazano mi opuścić nogi, bo "sonda się ślizga" - w pewnym momencie leżałam na fotelu z opuszczonymi nogami dyndającymi w powietrzu... Masakra dla kręgosłupa kobiety w dziewiątym miesiącu ciąży! Ogólnie miałam wrażenie, jakby chciano się mnie jak najszybciej pozbyć...
Nie polecam poradni K w Zgorzelcu - strzeżcie się jej!!!

diabelecke 15-07-2009 17:44

Mnie przy porodzie niesympatycznie zbadano i jeszcze mi powiedziano, ze to moja wina. Ten sam lekarz pozniej przyszedl mnie szyc i byl bardzo sympatyczny, nie wiem o co tu chodzilo :P

enigma10 15-07-2009 21:49

Cytat:

Napisał diabelecke (Post 57107)
Ja nie mialam zadnych watpliwosci chcialam po prostu byc pod fachowa opieka, a moj lekarz nie przyjmuje w zadnej przychodni. Jestem traktowana jak czlowiek i widze za co place i choc mi sie nie przelewa uwazam, ze wydajac to 100zl co 3 tyg przeznaczam je na dziecko.

podpisuje sie pod tym obydwoma rekami

jezdzilam /i to kawal drogi/ do dobrego lekarza
kosztowalo to troche - ale wolalam sobie czegos nie kupic, a pieniadze przeznaczyc na lekarza

melchior 16-07-2009 15:23

:p a ja powiem tak w pierwszej ciazy chodziłam prywatnie całe 9 miesiecy lekarz był spoko ale przy samym porodzie go nie było , w pierwszej ciazy jest innaczej wszystko nowe i niewiadome .... druga ciaza lekarz w panstwowej przychodni miły sympatyczny bez zastrzezeń umówiona cesarka na 21 czerwca i niespodzianka mała chciała wyjsc na swiat tydzien predzej wtegy gdy lekarza prowadzocego w szpitalu nie było ha ha ha miała swoje zdanie od pierwszych dni ... ale i tak cc przebiegło bezzastrzerzen sympatyczne połozne lekarz spoko i co moge powiedziec sa lekarze i lekarze jedni lepsi inni gorsi ale z perspektywy czy nie lepiej te pieniazki przeznaczyc na dziecko ..... :D

Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 21:35.