Wróć   Forum Mamotoja.pl > Blogi > Domowe finanse
Zarejestruj się FAQ Użytkownicy Grupy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz fora jako przeczytane

Witam na moim blogu
Nieskategoryzowany Nieskategoryzowane wpisy
Nieprzeczytane

Ekspreskasa z Ferratum Bank - moja opinia

Dodany 19-04-2017 o 13:25 przez stardove
Ekspres Kasa to kolejna firma, którą znalazłam, gdzie można pożyczyć za darmo drobną kwotę. W zasadzie nie jest to osobna firma, a jedynie marka należąca do Ferratum Banku.

Jest to dość dziwny twór, bo niby bank, ale schemat działania ma typowy dla firm pożyczkowych i jako taką firmę bym go zakwalifikowała. Zarejestrowany jest gdzieś na Malcie, tam też uzyskał licencję bankową i teraz się może nią posługiwać w ramach UE.

Fakt, że jest to firma z Malty nie powinien mieć...
Junior Member
Opublikowany w Nieskategoryzowany
Komentarze 1 stardove jest offline
Nieprzeczytane

Extraportfel Lendon - moja opinia

Dodany 19-04-2017 o 13:02 przez stardove
Ogólnie wszędzie się mówi jakie to straszne te wszystkie firmy są, że lichwa itp. To ja dzisiaj przedstawię nieco inny punkt widzenia.

Tak, zgadza się oprocentowanie jest absurdalne. Do tego opłaty, windykacje straszne zdzierstwo, ale bardziej winę upatruję w osobach, które korzystają z takich firm niż w samych firmach, które stwarzają możliwość do takiego pożyczania.

Z pożyczek można skorzystać, ale z głową.

Co ciekawe ze względu na dużą konkurencję...
Junior Member
Opublikowany w Nieskategoryzowany
Komentarze 1 stardove jest offline

Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 15:55.

Redakcja | Reklama | Regulamin | Polityka Prywatności
Copyrights 2010 Edipresse Polska S.A.
Dalsze rozpowszechnianie tekstów, zdjęć i materiałów wideo opublikowanych w serwisie w całości lub w części wymaga uprzedniej zgody wydawcy.