Wróć   Forum Mamotoja.pl > Blogi > Dwoje dzieci, kot, dom, praca i jak to wszystko ogarnąć
Zarejestruj się FAQ Użytkownicy Grupy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz fora jako przeczytane

Historie z życia wzięte .
Nieskategoryzowany Nieskategoryzowane wpisy
Nieprzeczytane

Zęby i chłopcy, i trochę o nowej cioci

Dodany 15-09-2009 o 08:54 przez gonrad
Uaktualniono 15-09-2009 o 08:57 przez gonrad
Tym razem wpis będzie o Oli. Jak wszystkim stałym czytelnikom wiadomo Ola jest "psiorun" nieziemski. Ostatnio buntuje się mocno w kwestii noszenia kasku podczas jazdy na rowerze i na rolkach. (Wszystkie kolezanki i koledzy jeżdżą bez to czemu ona ma kask zakładać). Dziadek ku przestrodze i zachęcie opowiedział jej autentyczną historię, o tym jak odbywały się zawody w kolarstwie górskim amatorów w okolicy ich miejsca zamieszkania i mówi tak:
- Jeden kolarz to miał i kask i wszystkie...
gonrad's Avatar
Senior Member
Opublikowany w Nieskategoryzowany
Komentarze 0 gonrad jest offline
Nieprzeczytane

Usypianie z tatą?

Dodany 14-09-2009 o 08:28 przez gonrad
Od kilku dni Alfred usypia Malwę. To znaczy siedzi i śmieszne bajeczki jej opowiada. Malwa kategorycznie po opowiedzeniu przeze mnie bajki życzy sobie, żeby teraz tata przyszedł i on opowiadał i przytulał. Co za zmiana !!!
Jeszcze kilka tygodni temu nawet nie było mowy, żeby położył ją ktoś inny niż ja.
Może i dobrze, wreszcie trochę odetchnę. Szczególnie teraz kiedy jestem przeziębina miało to znaczenie.
A propo już mi przechodzi, tylko kaszel mi jeszcze został, ale...
gonrad's Avatar
Senior Member
Nieprzeczytane

Sobota ... idzie jesień

Dodany 12-09-2009 o 10:42 przez gonrad
Wczoraj Malwa znów zasnęła z tatusiem.
Bardzo dobrze, bo może się ode mnie nie zarazi. Gardło mnie nie boli już, ale za to mam katar do pasa.
Ola wczoraj wariowała na rowerze. I to nie swoim, bo nie wzięłyśmy, tylko na trzech pożyczonych od kolegów i koleżanek. Bawili się świetnie ... całe szczęście, że sobie nic nie połamała bo jeden rower (kolegi z byłej klasy) był nieco za duży.
Malwa nową opiekunkę bardzo lubi. Wczoraj się z nią bawiła jeszcze po południu, kiedy wyszłyśmy...
gonrad's Avatar
Senior Member
Nieprzeczytane

Zasmarkany piątek

Dodany 11-09-2009 o 15:17 przez gonrad
Cóż tym razem to ja jestem zasmarkana.
Wczoraj po prostu padałam na nos. Malwę położył tata .
Chyba pierwszy raz w życiu mu się udało - to znaczy w Malwy świadomym życiu, bo jak była malutka to mu się udawało wiele razy ale nigdy wieczorem.
Niestety znów zasnęła około godziny 22:30. (W łóżku była około 20 ). Ale opowiedziała Alowi całą masę bajek w jej własnej wersji i oczywiście cały rytuał z jedzeniem i myciem zębów też był. Bajek niestety nie słyszałam...
gonrad's Avatar
Senior Member
Nieprzeczytane

Późne zasypianie.... czyli standard

Dodany 10-09-2009 o 09:00 przez gonrad
Uaktualniono 10-09-2009 o 09:17 przez gonrad
Malwa od kilku dni sobie cyrki ze spania robi. Ola śpi z zatyczkami w uszach ... inaczej się nie da. Malwina ostatnio zdecydowała że będzie zasypiać sama. Hmm... tak to wygląda: po kąpieli jeszcze koniecznie bajeczka na wideo ok krótka może być. Kładzie się do łóżka ok 21:00-21:30 (chyba za późno) ogląda z 10 minut bajeczkę po czym wyłączamy (czasem z krzykiem, czasem bez, zależy - wczoraj było z krzykiem) po czym jest opowiadanie bajeczki koniecznie!!! No to 10 minut opowiadania bajeczki (chyba...
gonrad's Avatar
Senior Member

Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 09:05.

Redakcja | Reklama | Regulamin | Polityka Prywatności
Copyrights 2010 Edipresse Polska S.A.
Dalsze rozpowszechnianie tekstów, zdjęć i materiałów wideo opublikowanych w serwisie w całości lub w części wymaga uprzedniej zgody wydawcy.