Wróć   Forum Mamotoja.pl > Blogi > Dwoje dzieci, kot, dom, praca i jak to wszystko ogarnąć
Zarejestruj się FAQ Użytkownicy Grupy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz fora jako przeczytane

Historie z życia wzięte .
Nieskategoryzowany Nieskategoryzowane wpisy
Nieprzeczytane

problemy ze spaniem

Dodany 31-03-2009 o 08:48 przez gonrad
Malwka sobie cyrki robi.
Normalnie lubi sobie pospać do 9. Wczoraj wstała o 6:30 nowego czasu (czyli 5:30 starego ) Ja jeszcze miałam dyżur przedlekcyjny w szkole więc musiałyśmy pojechać z Olą do szkoły o 7:20. (Ola chodzi do tej szkoły w której ja pracuję.) Ledwo na oczy widziałam.... No i oczywiście Malwka o 15 kiedy wróciłam do domu padła i spała do prawie 18. Budzenie jej nic nie zmienia bo wstaje wtedy z rykiem i nie wiadomo co gorsze... No i zgadnijcie o której poszła spać? Położyłyśmy...
gonrad's Avatar
Senior Member
Opublikowany w Nieskategoryzowany
Komentarze 1 gonrad jest offline
Nieprzeczytane

Dzieci dom praca i jak to wszystko ogarnąć

Dodany 30-03-2009 o 09:41 przez gonrad
Uaktualniono 30-03-2009 o 13:08 przez gonrad
Witajcie Mamuśki;
Tak sie składa że jestem mamą dwóch panienek. Olci 9 lat 6 miesięcy i Malwinki 2 lata i prawie 3 miesiące. Muszę przyznać, że taka duża różnica wieku ma swoje zalety i wady. Zaletą jest fakt, że Ola jest w stanie trochę zająć się Malwinką, a wadą, że każda z nich ma swój świat.
Niestety prawda jest taka że Ola, jak wszyscy w domu, musiała się dostosować. Chociażby faktem, że odstąpiła część pokoju. Tak to jest, jak sie ma mieszkanie dwupokojowe. Planujemy zamianę...
gonrad's Avatar
Senior Member
Opublikowany w Nieskategoryzowany
Komentarze 0 gonrad jest offline

Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 11:10.

Redakcja | Reklama | Regulamin | Polityka Prywatności
Copyrights 2010 Edipresse Polska S.A.
Dalsze rozpowszechnianie tekstów, zdjęć i materiałów wideo opublikowanych w serwisie w całości lub w części wymaga uprzedniej zgody wydawcy.