Wróć   Forum Mamotoja.pl > Blogi > Dwoje dzieci, kot, dom, praca i jak to wszystko ogarnąć
Zarejestruj się FAQ Użytkownicy Grupy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz fora jako przeczytane

Historie z życia wzięte .
Oceń ten wpis

Żałoba w szkole trwa...

Dodany 24-09-2009 o 08:56 przez gonrad
Pogrzeb małej Wiktorii odbędzie się w sobotę. Dzisiaj rodzice przynieśli dokumenty i oddali ostatnią wypożyczoną przez Wiktorię książeczkę...
Nie mogę sobie z tym poradzić... myślę że dzieci też. Cały tydzień mam dziciaczka przed oczami. Może kiedy wszyscy pożegnamy sytuacja się trochę uspokoi.
Jak zwylke przy takiej tragedii okazuje się, że można liczyć na dzieci i młodzież z naszej szkoły. Conajmniej połowa dzieciaków zadeklarowała obecność w sobotę. Część przyjedzie z rodzicami reszta z nami autobusem szkolnym. Olę też zabieram. O dziwo nie było problemu ze znalezieniem chętnych do niesienia Sztandaru Szkoły. Zwykle chłopcy się wymigują, a tym razem staneli na wysokości zadania. Chociaż to miłe. Ciężki weekend nas czeka.
Oby nigdy wiecej nie przydała się zakupina właśnie, czarna wstęga doczepiana do Sztandaru Szkoły
Wszystkie komentarze 0

Komentarze

Najnowsze wpisy gonrad

Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 13:29.

Redakcja | Reklama | Regulamin | Polityka Prywatności
Copyrights 2010 Edipresse Polska S.A.
Dalsze rozpowszechnianie tekstów, zdjęć i materiałów wideo opublikowanych w serwisie w całości lub w części wymaga uprzedniej zgody wydawcy.