Wróć   Forum Mamotoja.pl > Blogi > Internetowy świat dziecka
Zarejestruj się FAQ Użytkownicy Grupy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz fora jako przeczytane

Jestem mamą dwójki okropnych łobuziaków: Julki i Filipa. Ostatnio mam trochę czasu i oglądam portale rodzinne w internecie. Chcę pokazać wszystkim zainteresowanym, co ciekawego dla mamy można znaleźć w internecie i oczywiście gdzie. A to jak udało mi się zaobserwować wcale nie jest takie łatwe. Bardzo szybko można pogubić się wśród tych wszystkich dobrych rad, reklam, konkursów. Zapraszam wszystkich chętnych do pomocy w przeszukiwaniu sieci
Oceń ten wpis

Takie same, ale czy napewno?

Dodany 01-04-2011 o 10:14 przez Agacia80
Bliźniaki to coś niesamowitego. Nawet nie spodziewałam się, że zagadnienie tego szczególnego typu rodzeństwa jest tak szerokie. Mają własny język, specyficzne tylko dla siebie zachowania i hierarchię. Z jednej strony są identyczne, ale nie do końca. Polecam świetny artykuł na ten temat http://linkbaby.pl/artykuly/czytaj/bliznieta-takie-same-a-jednak-rozne.html
Wszystkie komentarze 0

Komentarze

Najnowsze wpisy Agacia80

Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 04:59.

Redakcja | Reklama | Regulamin | Polityka Prywatności
Copyrights 2010 Edipresse Polska S.A.
Dalsze rozpowszechnianie tekstów, zdjęć i materiałów wideo opublikowanych w serwisie w całości lub w części wymaga uprzedniej zgody wydawcy.