Wróć   Forum Mamotoja.pl > Blogi > wozekdidi
Zarejestruj się FAQ Użytkownicy Grupy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz fora jako przeczytane

Oceń ten wpis

Dekoracje okien z okazji świąt.

Dodany 30-05-2018 o 09:04 przez wozekdidi
Wnętrze bardzo często zależy od temperamentu jego mieszkańców. Bez względu na to co modne, czy co jest teraz na całkowitym topie warto brać pod uwagę to, że wnętrze domu jest przede wszystkim dla nas i to my mamy czuć się w nim przytulnie i komfortowo. Jeśli jednak chcemy wprowadzać do niego modne elementy warto robić to na zasadzie okresowych dekoracji. W końcu dekorem jesteśmy w stanie zmieniać charakter poszczególnych pomieszczeń i bawić się ich stylistyką. W świątecznych okresach w wielu miastach można zobaczyć piękne dekoracje okna. Nic w tym dziwnego, bowiem okno to niezwykle wdzięczny temat do różnego rodzaju upiększania. Co może się na nim znaleźć? Możliwości jest wiele. Dekoracje okna mogą opierać się na świeżych kwiatach ciętych lub tych postawionych w designerskich donicach. Na parapetach możemy ułożyć elementy ozdobne takie jak rzeźby, figurki czy stroiki. Możemy również pójść w całkowicie minimalistyczną dekorację opartą wyłącznie na szkle, metalu czy drewnie. Wystarczy użyć własnej wyobraźni, a klimat wnętrza może ulec delikatnej bądź dużej przemianie.
Wszystkie komentarze 1

Komentarze

Nieprzeczytane
Ja zamawiam dekoracje z pm-m, ostatnio kupiłam kilka rzeczy w klimacie walentynkowym : ) Ciężko się nie zgodzić- dekoracje tworzą klimat. Ja np. uwielbiam rustykalne dodatki, świeczki, serduszka w beżowo-pastelowych odcieniach.
Dodany 07-02-2019 o 22:34 przez Joanna92 Joanna92 jest offline

Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 20:51.

Redakcja | Reklama | Regulamin | Polityka Prywatności
Copyrights 2010 Edipresse Polska S.A.
Dalsze rozpowszechnianie tekstów, zdjęć i materiałów wideo opublikowanych w serwisie w całości lub w części wymaga uprzedniej zgody wydawcy.