Wróć   Forum Mamotoja.pl > Blogi > wozekdidi
Zarejestruj się FAQ Użytkownicy Grupy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz fora jako przeczytane

Oceń ten wpis

Markizy i moskitiery okienne.

Dodany 04-04-2018 o 13:52 przez wozekdidi
Wraz ze zbliżającym się latem warto pomyśleć o przygotowaniu swojego domu czy mieszkania. Kiedy przyroda budzi się do życia a owady zaczynają aktywność, trudno jest otworzyć okna bez ryzyka niepożądanych gości. W takim wypadku dużym ułatwieniem mogą okazać się moskitiery. Montowane do ram okiennych ochronią nasze mieszkanie. Możemy wtedy otwierać okna kiedy tylko nam się podoba, bez obawy o to, czy wlecą do naszego wnętrza owady.
Kiedy latem dokuczają upały, a jedyne o czym marzymy to by schronić się w cieniu a w domu zachować jak najniższą temperaturą, ciekawym pomysłem są markizy. Zarówno markizy tarasowe jak i okienne ochronią wnętrze naszego domu czy mieszkania przed nadmiernym nagrzaniem. Dodatkowo markizy tarasowe są szybkim sposobem na uzyskanie zacienionego balkonu czy tarasu. Ich szybki montaż, składanie i rozkładanie są ich niewątpliwa zaletą.

moskitiery zobacz tu
polecamy markizy
Wszystkie komentarze 1

Komentarze

Nieprzeczytane
u nas w tym roku markiza już zamontowana. Moskitiery strasznie nie podobają się mojemu mężowi, ale ja uważam że są bardzo przydatne. Przynajmniej w nocy można spokojnie otworzyć okno i żaden komar się nie przedostanie. W ciągu dnia używam Muggi ale na noc taka siatka w oknach też by się sprawdziła
Dodany 23-07-2018 o 12:58 przez zofialipska1 zofialipska1 jest offline

Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 22:57.

Redakcja | Reklama | Regulamin | Polityka Prywatności
Copyrights 2010 Edipresse Polska S.A.
Dalsze rozpowszechnianie tekstów, zdjęć i materiałów wideo opublikowanych w serwisie w całości lub w części wymaga uprzedniej zgody wydawcy.