Wróć   Forum Mamotoja.pl > Blogi > agusiabo
Zarejestruj się FAQ Użytkownicy Grupy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz fora jako przeczytane

Statystyki: 2 głosów, 4.50 średnia.

Monte snack

Dodany 25-09-2015 o 16:58 przez agusiabo
Witam wszystkich! Biorę udział w projekcie TRND dotyczącym kanapki Monte snack i z ręką na sercu mogę napisać że jestem z niej bardzo zadowolona! Jest to pyszny biszkopcik z mlecznym kremem i kremem czekoladowo - orzechowym. PYYYCHOTA!!! Z mojej lodówki zniknął w błyskawicznym tempie. Smakował nie tylko mojemu smykowi (który już trzeci dzień upomina się o niego) ale także dzieciom mojej szwagierki. Poczęstowałam kanapką kilka swoich znajomych i im też smakowało (z wyjątkiem jednej , ale akurat ta jest zagorzałą przeciwniczką jakichkolwiek słodyczy ) Jest ona też świetna gdy mama chce włożyć coś słodkiego do plecaka szkolnego, mimo pozorów nie rozpuścisię ona przez cały dzień (choć tyle na pewno nie przetrwa ) nie jest też zapychająca jak niektóre produkty tego typu. Gorąco polecam !!
Wszystkie komentarze 12

Komentarze

Nieprzeczytane
Rewelacyjna ta przekąska,nic dodać nic ująć coś przepysznego
Dodany 28-09-2015 o 08:34 przez stojaanka stojaanka jest offline
Nieprzeczytane
Ja również biorę udział w testowaniu kanapki Monte SnackSmiało mogę polecić ten produkt.Smaczny biszkopt z pysznym kremem.To jest to
Dodany 01-10-2015 o 20:58 przez magdafer magdafer jest offline
Nieprzeczytane
Mleczna kanapka MONTE SNACK - to przepyszna,delikatna w smaku kanapka.To również miękki biszkopt połączony z nadzieniem mlecznym i czekoladowo - orzechowym.Smak ten odpowiada zarówno tym najmłodszym,dorosłym jak i seniorom,którzy nie jedno w swoim życiu próbowali,a są zachwyceni Monte kanapką.Zatem polecam spróbować tych pyszności,gdyż ten smak łączy pokolenia przy jednym stole.Smacznego!!! (migotka22)
Dodany 03-10-2015 o 15:02 przez kalajf kalajf jest offline
Nieprzeczytane
Witam, dołączam się do wielbicieli smacznej przekąski Monte Snacke. To super kanapeczka na delikatnym ciemnym biszkopcie przełożony mlecznym i orzechowym kremem a w środku niespodzianka mleczna czekolada. Wszystko to sprawia, że kanapeczka jest bardzo smaczna i pożywna. Moja babcia po spróbowaniu jej aż krzyknęła, to dowód, że kanapka jest pyszna przekąską nie tylko dla maluśkich, serdecznie polecam!
Dodany 04-10-2015 o 11:44 przez dzwoneczek1 dzwoneczek1 jest offline
Nieprzeczytane
Ja tez oczywiście biorę udział w testowaniu Monte Snack. Moje ważenia są bardzo pozytywne : wyśmienicie smakuje, nie jest za słodka , rewelacyjnie dobrane smaki czekolady , orzechów i mleka, i otulający to czekoladowy biszkopt są nie do przecenienia. Dużym plusem jest to,że się nie kruszy i szybko się nie rozpuści w łapkach naszych pociech. Naprawdę polecam! Nie jest to tylko przekąska dla dzieci ale również dla dorosłych. My z mężem mieliśmy również pełno radości w testowaniu przekąski!
Dodany 04-10-2015 o 15:17 przez inka25 inka25 jest offline
Nieprzeczytane
I ja biorę udział w testowaniu Monte Snack. Pyszna,szybko znika w ustach. To wspaniała przekąska na delikatnym ciemnym biszkopcie przełożony mlecznym i orzechowym kremem,a w środku mleczna czekolada. Pycha!!! Polecam
Dodany 04-10-2015 o 19:19 przez paulinag24 paulinag24 jest offline
Nieprzeczytane
Pyszna ta kanapeczka,ciemny biszkopt,orzechy,mleko i czekolada.Polecam spróbować.Zarówno małym jak i dużym smakoszom...
Dodany 04-10-2015 o 19:31 przez jacekg1975 jacekg1975 jest offline
Nieprzeczytane
Monte snack - mleczna kanapka. Delikatny , miękki i puszysty biszkopcik przełożona mlecznym kremem który rozpływa się w ustach .
Dodany 05-10-2015 o 08:12 przez lala25 lala25 jest offline
Nieprzeczytane
Kanapka Monte Snack to fajna alternatywa do drugiego śniada w szkole oraz jako deser w domu.Kanapka zostaje z nami na stałe.Dzieci znajomych oraz ich rodzice również kupują kanapkę Monte snack. To bardzo pyszna słodycz dla dzieci i dorosłych, której smakowi nie można się oprzeć.
Dodany 09-10-2015 o 05:04 przez jajkoj102 jajkoj102 jest offline
Nieprzeczytane
Monte snack to wspaniałe drugie śniadanie, zarówno do szkoły jak i do pracy, czekoladowe ciasteczko z ciasta przekładane mlecznym kremem i kremem orzechowym, który rozpływa się w ustach .
Dodany 09-10-2015 o 15:59 przez gosia56 gosia56 jest offline
Nieprzeczytane
Monte Snack to idealna przekąska zarówno na drugie śniadanie, jak i na deser, zarówno dla dzieci, jak i dorosłych. Delikatny biszkopt, smaczny mleczny krem i nieziemska niespodzianka w środku, wszystko tworzy idealną całość. Najlepiej smakuje zaraz po wyjęciu z lodówki. Kanapka Monte Snack rozpływa się w ustach. Polecam wszystkim!
Dodany 24-10-2015 o 21:01 przez aneeeta224 aneeeta224 jest offline
Nieprzeczytane
Miałam możliwość przetestowania Monte Snack, razem z rodziną. Jak dotąd kupowałam swoim pociechą, na deserek mleczną kanapkę Kindera, ale szczerze mówiąc kiedy tylko zaczęłam razem z dziećmi pierwszy test Monte, pożegnaliśmy się z dotychczasową przekąską. Najważniejszą przyczyną jest czekoladowo- orzechowe nadzienie, tak charakterystyczne dla monte. Kanapka fajnie się rozpływa w ustach, smakuje zarówno małym jak i dużym. Wiele osób które testowało razem z nami, były zadowolone z możliwości poznania Monte Snack i stwierdziły, że chętnie będą sięgały po nią w sklepach. Podsumowując Monte Snack to pyszny delikatny biszkopt z mlecznym kremem oraz zachwycającym czekoladowo- orzechowym nadzieniem. Jest pyszny i idealny na słodką przekąskę.
Dodany 29-10-2015 o 09:08 przez ewelll88 ewelll88 jest offline

Najnowsze wpisy agusiabo

Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 22:41.

Redakcja | Reklama | Regulamin | Polityka Prywatności
Copyrights 2010 Edipresse Polska S.A.
Dalsze rozpowszechnianie tekstów, zdjęć i materiałów wideo opublikowanych w serwisie w całości lub w części wymaga uprzedniej zgody wydawcy.