Wróć   Forum Mamotoja.pl > Blogi > Mama Stokrotka i Jej Dwa Listki
Zarejestruj się FAQ Użytkownicy Grupy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz fora jako przeczytane

Blog jest zapisem moich radości, smutków, zwątpienia, dumy, wzruszeń, pragnień, marzeń, wątpliwości, złości .... i innych uczuć nieobcych mamie.
Nieskategoryzowany Nieskategoryzowane wpisy
Nieprzeczytane

:0

Dodany 03-05-2010 o 21:49 przez daisy
Witam po prawie rocznej przerwie.
Długo mnie tu nie było bo ... właściwie to nie wiem dokładnie czemu. W każdym razie po tym roku jestem już trochę szczuplejsza. znalazłam sposób na odchudzanie: trzeba sobie usunąć pęcherzyk żółciowy Potem jest taka dieta że w miesiąc zgubiłam 5 kg Tylko pewnie kiedyś one wrócą. Teraz jestm już 7kg lżejsza
daisy's Avatar
Senior Member
Opublikowany w Nieskategoryzowany
Komentarze 0 daisy jest offline
Nieprzeczytane

Dzień Dziecka

Dodany 31-05-2009 o 23:05 przez daisy
Od wczoraj obchodzimy dzień dziecka. Zaczęło się super. Mój synuś wierszyk mówił, ja śpiewałam. Dzisiaj też było świetnie - tym razem synuś śpiewał. Bawiliśmy się wspaniale. Ale oczywiście jak jest zbyt pięknie to musi się coś popsuć. Jeszcze się taki nie urodził co by wszystkim dogodził. No i ostatecznie wyszło na to że mąż niezadowolony wrócił z imprezki. No można by powiedzieć: no i co, w końcu to impreza dla dzieci. Ale tym swoim niezadowoleniem popsuł mi humor. Dobrze że maluchy jeszcze są...
daisy's Avatar
Senior Member
Komentarze 2 daisy jest offline
Nieprzeczytane

Wolność i urlop

Dodany 25-05-2009 o 13:01 przez daisy
Hurra. Koleżanka wróciła do pracy więc ja wróciłam do dzieci. Po 3,5 latach w domu odzwyczaiłam się od pracy, ale muszę przyznać że jest mi tak dobrze. Tzn te trzy tygodnie zmiany też mi dobrze zrobiły. Odpoczęłam trochę od codziennej monotonii. Ale cieszę się że już mogę być cały czas z maluchami.
Dzisiaj zrobiłam sobie urlop od prac domowych, tzn nie robię niczego co mi nie sprawia przyjemności. Wstałam o 6:30 (bo tak wstawałam przez ostatnie 3 tyg wiec sie przyzwyczaiłam), posprzątałam...
daisy's Avatar
Senior Member
Nieprzeczytane

Smak dzieciństwa

Dodany 15-05-2009 o 22:02 przez daisy
Dziś mój mężuś przywiózł do domu prawdziwe mleko takie prosto od krowy. Miam. Przypomniało mi się jak to było w domu rodzinnym .....
daisy's Avatar
Senior Member
Nieprzeczytane

z pracy

Dodany 06-05-2009 o 15:16 przez daisy
Pozwoliłam sobie dzisiaj napisać z pracy. Siedzę sobie przy kompie, a moje szkraby spacerują za oknem z opiekunką Dziś było łatwiej. Przed wyjściem ubrałam Jacka (Krzyś już od rana po podwórku biegał), zapakowałam do wózka i jak tylko pani M. przyszła to wyszli i ... wrócili się bo zaczęło padać. Ale na szczęście szybko przestało. A że Jacek uwielbia być na dworze więc dziś nie płakał. Zaraz mi lepiej że nie musiałam go zostawiać płaczącego.
daisy's Avatar
Senior Member

Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 01:05.

Redakcja | Reklama | Regulamin | Polityka Prywatności
Copyrights 2010 Edipresse Polska S.A.
Dalsze rozpowszechnianie tekstów, zdjęć i materiałów wideo opublikowanych w serwisie w całości lub w części wymaga uprzedniej zgody wydawcy.