Wróć   Forum Mamotoja.pl > Blogi > Dwoje dzieci, kot, dom, praca i jak to wszystko ogarnąć
Zarejestruj się FAQ Użytkownicy Grupy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz fora jako przeczytane

Historie z życia wzięte .
Oceń ten wpis

Tym razem na smutno...

Dodany 21-09-2009 o 13:51 przez gonrad
Uaktualniono 22-09-2009 o 10:43 przez gonrad
Ola ma dzisiaj urodziny 10 - te.

W piątek zginęła pod kołami pędzacego samochodu Wiktoria dziewczynka z II klasy - moja uczennica,
śliczna wesoła blondyneczka, której zdarzało się powiedzieć do mnie "ciociu".

Słońce świeci dzieci się śmieją, a jej nie ma i już nie będzie.
Wyjechała na rowerze z bramy swojego podwórka wprost pod samochód jadący 150 km na godzinę. Bez szans.
Przyleciał po nią helikopter, żyła jeszcze kilka godzin.
Może gdyby miała kask... a samochód jechał DUŻO wolniej ....

Przy takiej tragedii wszystkie problemy wydają się niczym.

Dziękuję Bogu za moją rodzinę, za nieprzespane noce, za nerwy przy odrabianiu lekcji, za bałagan w mieszkaniu, za problemy wychowawcze .... Za wszysko moje Kochane Dziewczyny za to, że jesteście.
Wszystkie komentarze 2

Komentarze

Nieprzeczytane
ola_ska's Avatar
takie historie w ogóle nie powinny mieć miejsca...ale niestety mają i ja czytając to dziękują bogu za moje codzienne problemy, bo ból po stracie dziecka musi być nie do zniesienia....
Dodany 05-10-2009 o 19:47 przez ola_ska ola_ska jest offline
Nieprzeczytane
nie można sobie nawet wyobrazić co czuja rodzice tej dziewczynki przeciez to straszne pozwalasz dziecku wyjsc na rower i nie wiesz czy jeszcze je zobaczysz czy wroci do domu
Dodany 14-10-2009 o 11:58 przez kasia1703 kasia1703 jest offline

Najnowsze wpisy gonrad

Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 18:52.

Redakcja | Reklama | Regulamin | Polityka Prywatności
Copyrights 2010 Edipresse Polska S.A.
Dalsze rozpowszechnianie tekstów, zdjęć i materiałów wideo opublikowanych w serwisie w całości lub w części wymaga uprzedniej zgody wydawcy.