Wróć   Forum Mamotoja.pl > Blogi
Zarejestruj się FAQ Użytkownicy Grupy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz fora jako przeczytane

Potyczki i szczęścia samotnej matki kontra życie i codzienność.
Nieprzeczytane

Opowieść o trzech aniołach...

Dodany 15-01-2011 o 22:22 przez DlonAniola
Pierwszy raz czytałam tę historię będąc w ciąży... Strasznie mnie wzruszyła i nie mogłam powstrzymać się od płaczu.

Dziś chciałabym podzielić się nią z wami. GORĄCO ZAPRASZAM DO PRZECZYTANIA!
Oto ona:

TRZY ANIOŁY
Lubiłem święta- powiedział pierwszy anioł - były jasne i rodzinne... Pamiętam był stół a na nim pyszności... Było wielkie drzewo z dziwnymi ozdobami. Był śmieszny czerwony człowiek z figlarną brodą aż do ziemi, stary pewnie więc...
DlonAniola's Avatar
Junior Member
Opublikowany w Nieskategoryzowany
Komentarze 0 DlonAniola jest offline
Nieprzeczytane

Śmieszki

Dodany 15-01-2011 o 18:50 przez DlonAniola
Dziś mam już o wiele lepszy humor. W gruncie rzeczy to sama nie wiem skąd i dlaczego.
Ale nie ma co narzekać bo lepiej jak jest dobry niż zły
Cóż... nie miałam dziś pojęcia co robić na obiad, a że mały poszedł dziś szybciutko i bezproblemowo spać w południe mogłam troche pomyśleć no i wymyśliłam

Gdy już maleństwo moje wstało zjedliśmy obiadek i podczas gdy ja zmywałam naczynia on postanowił zrobić coś na przekór. Więc..., gdy ja sobie spokojnie umyłam naczynia...
DlonAniola's Avatar
Junior Member
Opublikowany w serduszka i uśmieszki
Komentarze 0 DlonAniola jest offline
Nieprzeczytane

Dosyć tego!

Dodany 14-01-2011 o 22:32 przez DlonAniola
Koniec... mam już dość... Chciałabym żeby było inaczej, ale niestety nie jest... Od czego ja w ogóle zaczynam...

Witajcie!
To mój pierwszy wpis. Pierwsze podejście. Właśnie postanowiłam, że nie mogę pozwolić na to żeby ogarnęło mną szaleństwo. Wrócę się jednak na sam początek, żebyście wiedzieli o co mi chodzi, dlaczego i w ogóle.

Jestem mama!
Tego odkrycia dokonałam w grudniu 2007. Szok!! Nie wierzyłam... Nie mogłam, nie chciałam, nie dopuszczałam do...
DlonAniola's Avatar
Junior Member
Opublikowany w Nieskategoryzowany
Komentarze 1 DlonAniola jest offline

Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 00:18.

Redakcja | Reklama | Regulamin | Polityka Prywatności
Copyrights 2010 Edipresse Polska S.A.
Dalsze rozpowszechnianie tekstów, zdjęć i materiałów wideo opublikowanych w serwisie w całości lub w części wymaga uprzedniej zgody wydawcy.