Wróć   Forum Mamotoja.pl > Blogi > Od samego początku :)
Zarejestruj się FAQ Użytkownicy Grupy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz fora jako przeczytane

Oceń ten wpis

Wczorajsza wizyta u lekarki (tj. 18.03.)

Dodany 20-03-2014 o 08:50 przez natasze87
Troszkę się nasiedziałam u niej, ale za to posiew moczu w końcu wyszedł. Najpierw położna. Ciśnienie mieści się jeszcze w nomie - 140/80 (lekki strach, że doktorka coś znowu wymyśli), potem sprawdzenie tętna malucha - wszystko gra

No i korytarz i oczekiwanie... To czekamy... Weszłam, chwila rozmowy. Mimo wykluczeń nadciśnienia przez szpital i to dwukrotnie, to dla niej dalej mam nadciśnienie. Robimy usg i ku mojemu zaskoczeniu ... AFI wynosi 4... Jak to? - się zastanawiam. Przecież przy wypisie ze szpitala poziom był większy - przeciętny, ale mieszczący się w normie. Ja się patrzę, a ona skierowanie do szpital wyciąga. No to pięknie, po raz trzeci, ona zwariowała - sobie pomyślałam. Zaczęła doktorka tłumaczyć że mam sobie podejść z tym skierowaniem na Borowską i umówić się na termin uzupełnienia wód i że to jednodniowy pobyt jest.

Podeszłam, więc do tego szpitala. Dotarłam tam koło 11:00. Przyjęta zostałam koło 13:00. Lekarz zaczął mnie badać. Najpierw podstawowe i mówi, że wody nie uciekają nigdzie oraz wszystko z podstawowego badania jest ok. Idziemy dalej... Pora na usg. Poziom AFI wynosi 7, wg lekarza z izby przyjęć, jest to prawidłowy poziom AFI, więc wszystko gra. Także ze spokojem mogę wracać do domu. Dowiedziałam się za to, że gdybym się jednak założyła, to bym przegrała Bo będzie jednak dziewczynka, a nie chłopiec - jak zakładałam

Napisał mojej doktorce, iż nie wymagam interwencji położniczej i że mam powtórzyć CRP i morfologię w ciągu 5 dni i zgłosić się do niej w ciągu 7 dni, dalej mam ciśnienie mierzyć w domu i zrobić usg z oceną anatomii małej.

Wróciłam z tą kartką do lekarki (i tak musiałam koło przychodni przejść, bo tak przystanek tramwajowy miałam). Dostałam skierowanie na to CRP i morfologię (mam zrobić je po weekendzie) i koło 27.03. dzwonić do gabinetu i pytać się czy Pani Doktor jest, bo do środy na pewno jej nie będzie No i mam się zapisać na to USG z oceną anatomii.
Wszystkie komentarze 0

Komentarze

Najnowsze wpisy natasze87

Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 12:06.

Redakcja | Reklama | Regulamin | Polityka Prywatności
Copyrights 2010 Edipresse Polska S.A.
Dalsze rozpowszechnianie tekstów, zdjęć i materiałów wideo opublikowanych w serwisie w całości lub w części wymaga uprzedniej zgody wydawcy.