Wróć   Forum Mamotoja.pl > Blogi > Dwoje dzieci, kot, dom, praca i jak to wszystko ogarnąć
Zarejestruj się FAQ Użytkownicy Grupy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz fora jako przeczytane

Historie z życia wzięte .
Oceń ten wpis

Wakacje, wakacje i po wakacjach....

Dodany 17-08-2009 o 15:32 przez gonrad
Oj długo mnie tu i w domu nie było.
Tekstów śmiesznych się nazbierało bardzo dużo, tak dużo, że chyba je muszę stopniowo pisać, bo nie wiem czy wszystkie pamiętam.

Wyjazd nad morze średnio udany. Potwornie dużo ludzi i to w znacznej części mało kulturalnych. Na głównej plaży we Władysławowie, jak Malwinka łopatkę wbiła w piasek, to tak jak z 5 -ciu petów nie było, to wygrana na loterii.
Chodziliśmy dalej za Cetniewo tam było trochę lepiej. Malwinie morze się zupełnie nie podobało. Za zimne, za mokre i wieje, wcale nie chciała na plaży siedzieć ... tylko piasek był interesujący, do tego, ten hałas i tłum ludzi. Malwinka lubi spokój, odwrotnie jak jej starsza siostra.
Na Mazurach zupełnie inaczej, wieś, cisza spokój, Malwinka przeszczęśliwa spokojna i miała kilka trochę starszych koleżanek, z którymi się bawiła. Ola miała brata ciotecznego Michałka (tego od złamanego zęba) więc bawiła się równie dobrze.

Co do tekstów:

Jedziemy samochodem nad morze opowiadamy dziewczynom co robiliśmy w czasach studenckich i mówię, że ja byłam sprzątaczką, a tata ochroniarzem a Malwinka na to:
- A ja byłam kochanką....-
chodziło o kucharkę oczywiście bo bardzo się Malwa lubi bawić garnkami.

inny:
Malwinka jak się bawi lalkami mówi:- O córcia moja chodź do mamy-
Któregoś dnia bawi się drobnymi monetami (taki dziwny zwyczaj na niby są np.:ciastkami) i mówi:
- O pieniążki moje chodźcie do mamy-

i wiele innych ale mi chwilowo uciekły...
Jak dobrze być w domu....
Dodam że Malwa śpi sama od tamtego czasu z poprzedniego wpisu. O cycusiu już zapomnieliśmy.
Wszystkie komentarze 1

Komentarze

Nieprzeczytane
Ma poczucie humoru twoja mała...gratuluje przynajmniej masz słodkie wspomnienia
Dodany 22-08-2009 o 19:36 przez blackrose blackrose jest offline

Najnowsze wpisy gonrad

Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 09:13.

Redakcja | Reklama | Regulamin | Polityka Prywatności
Copyrights 2010 Edipresse Polska S.A.
Dalsze rozpowszechnianie tekstów, zdjęć i materiałów wideo opublikowanych w serwisie w całości lub w części wymaga uprzedniej zgody wydawcy.