Wróć   Forum Mamotoja.pl > Blogi > Dwoje dzieci, kot, dom, praca i jak to wszystko ogarnąć
Zarejestruj się FAQ Użytkownicy Grupy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz fora jako przeczytane

Historie z życia wzięte .
Oceń ten wpis

I już po odstawianiu i nie tylko.

Dodany 17-07-2009 o 16:10 przez gonrad
Uaktualniono 17-07-2009 o 16:14 przez gonrad
Malwina odstawiona całkowicie i mało tego śpi sama od kilku dni. Zdecydowała, że jest już duża i że chce spać sama i śpi ... raz nawet sama zasnęła, ale zwykle jednak chce żebym się na chwilkę z nią położyła ... więc się kładę. Szybko zasypia i nie budzi się w nocy, chyba że na siusiu. Nowe drewniane wygodne łóżko już zamówione.
Ola wróciła od Inusi tj. od mojego brata ... trochę bardziej niegrzeczna i zbuntowana (wpływ niezłamanej przez nikogo Inez) ale chyba zadowolona.
Za dwa dni wyjeżdżamy do babci Halinki (mojej ukochanej teściowej ... serio) na tydzień, potem kilka dni nad morzem i następnie ponad tydzień nad jeziorem.
Jakoś tak nie chce mi się ruszać z domu, choć w taką pogodę jak dziś, to chętnie bym posiedziała z dziećmi na plaży nad szumiącym morzem.
Śmiesznych tekstów ostatnio jakoś mniej, albo właściwie więcej i nie są już takie charakterystyczne. Ale jak mi się coś wyjątkowego przypomni to napiszę. Jedyne co interesujące to to, że Malwa coraz ciekawiej się bawi. Potrafi pokolorować obrazek. Jak się postara to nawet za linie nie wyjeżdża za bardzo. Świetnie buduje z klocków. Lalkom to cały dom urządza, a dzidziusia lalę buja każe ustawiać "dom" z foteli, gotuje "zupy" dla swojego dziecka, idzie z dzieckiem na "plac zabaw" albo na "zakupy"... a ja jestem babcią w tej zabawie. Dobrze że na razie w zabawie
Wszystkie komentarze 1

Komentarze

Nieprzeczytane
Gratulację nauki spania - teraz masz już "prawie" dorosłą córeczkę
Dodany 05-08-2009 o 10:28 przez blackrose blackrose jest offline

Najnowsze wpisy gonrad

Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 07:11.

Redakcja | Reklama | Regulamin | Polityka Prywatności
Copyrights 2010 Edipresse Polska S.A.
Dalsze rozpowszechnianie tekstów, zdjęć i materiałów wideo opublikowanych w serwisie w całości lub w części wymaga uprzedniej zgody wydawcy.