Wróć   Forum Mamotoja.pl > Blogi > Blog o życiu i finansach rodziny
Zarejestruj się FAQ Użytkownicy Grupy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz fora jako przeczytane

Na blogu znajdziesz informacje o moim życiu, finansach i rozsądnym gospodarowaniu pieniędzmi.
Finanse Moje sposoby na oszczędzanie i inwestowanie oraz dopinanie domowego budżetu.
Nieprzeczytane

Od wysokich zarobków do wysokich długów.

Dodany 03-05-2017 o 21:43 przez meteso
Zauważyliście tren w którym coraz więcej ludzi popada w długi?
Junior Member
Opublikowany w Finanse
Komentarze 0 meteso jest offline
Nieprzeczytane

Nowy system transakcyjny ING Banku Śląskiego

Dodany 30-10-2015 o 07:11 przez meteso
Niedawno przedstawiciele ING Banku Śląskiego zaprezentowali wygląd nowego systemu bankowości elektronicznej. Jest on póki co w fazie zaawansowanych testów do których dopuszczono tylko najbardziej aktywnych użytkowników dotychczasowego systemu. Od września dostęp otrzyma kolejna grupa klientów a wraz z Nowym Rokiem wszyscy klienci ING.

fot: flickr.com

Klienci spowodowali zmiany

...
Junior Member
Opublikowany w Finanse
Komentarze 0 meteso jest offline
Nieprzeczytane

Darmowa pożyczka w Vivusie?

Dodany 12-10-2015 o 10:33 przez meteso
Uaktualniono 30-10-2015 o 07:01 przez meteso (błąd merytoryczny)
Potrzebowałem zastrzyku gotówki i zdecydowałem się na Vivusa, mając jednocześnie obawy o koszt pożyczki. Zastanawiałem się jeszcze nad pożyczką od znajomych albo rodziny, ale zależało mi na czasie. Wziąłem, więc pożyczkę w chwilówce i mogę na swoim przykładzie opisać jak wyglądają koszty. Poniżej znajdziesz moją opinie o firmie vivus i opis pożyczki, którą wziąłem. Sprawdzisz czy zaciągnięcie chwilówki w firmie pozabankowej ma sens i jest rzeczywiście bezpłatne.

Opinie o VIVUS-ie...
Junior Member
Opublikowany w Finanse
Komentarze 2 meteso jest offline

Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 11:35.

Redakcja | Reklama | Regulamin | Polityka Prywatności
Copyrights 2010 Edipresse Polska S.A.
Dalsze rozpowszechnianie tekstów, zdjęć i materiałów wideo opublikowanych w serwisie w całości lub w części wymaga uprzedniej zgody wydawcy.