Wróć   Forum Mamotoja.pl > Blogi > maros56
Zarejestruj się FAQ Użytkownicy Grupy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz fora jako przeczytane

Oceń ten wpis

Kamery marki Hikvision

Dodany 27-07-2017 o 12:03 przez maros56
Chińska firma Hikvision została założona w listopadzie 2001 roku i specjalizuje się przede wszystkim w produkcji funkcjonalnych oraz nowoczesnych systemów dozoru wizyjnego. Początkowo zakwalifikowana do średniej wielkości przedsiębiorstw, szybko rozwinęła swoją działalność na lokalnym oraz zagranicznym rynku, stając się niekwestionowanym liderem pośród producentów. W roku 2015 spółka odnotowała udział na światowym rynku przemysłu wizyjnego na poziomie 19,5 %, a rok później jej łączny kapitał wyniósł blisko 20 mld USD. Sukces firmy Hikvision jest w dużej mierze zawdzięczany, dzięki pracy prawie 18 000 osób, w tym blisko 7000 inżynierów i programistów. Dzięki nieustannemu rozwojowi, wdrażaniu nowych technologii i stosowaniu innowacyjnych rozwiązań, marka Hikvision została doceniona przez odbiorców ze 155 krajów na całym globie. Obecnie na świecie powstało już prawie 50 oddziałów firmy Hikvision, w tym również w Polsce.

Firma Hikvision od lat specjalizuje się w produkcji urządzeń do systemów dozoru wizyjnego http://www.ctr.pl/m_grupa_hikvision.htm, systemów alarmowych i kontroli dostępu. Atutem producenta jest tworzenie inteligentnych systemów zarządzania obiektami użytkowymi, które skupiają wszystkie wyżej wymienione dziedziny. Wykorzystanie najwyższej dostępnej rozdzielczości obrazu 4K Ultra HD przy jednoczesnej kompresji danych za pomocą kodeka H.264+, pozwala zarejestrować najmniejszy szczegół, nie obciążając zanadto dysków twardych. Doskonała jakość oraz cała gama zaawansowanych funkcji analizy obrazu, pozwala efektywnie zarządzać materiałem video i zmaksymalizować wydajność całego systemu. Wszystko sprawia, że urządzenia firmy Hikvision znajdują zastosowania w sektorach przemysłu, bankowości, hotelarstwa, handlu detalicznego (duże galerie handlowe) oraz transportu publicznego.
Źródło: http://nvr.pl/
Wszystkie komentarze 0

Komentarze

 
Najnowsze wpisy maros56

Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 09:27.


Redakcja | Reklama | Regulamin | Polityka Prywatności
Copyrights 2010 Edipresse Polska S.A.
Dalsze rozpowszechnianie tekstów, zdjęć i materiałów wideo opublikowanych w serwisie w całości lub w części wymaga uprzedniej zgody wydawcy.