Wróć   Forum Mamotoja.pl > Blogi > Problemy ze skórą dziecka
Zarejestruj się FAQ Użytkownicy Grupy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz fora jako przeczytane

Tutaj będę zamieszczała informacje o problemach skórnych jakich doświadczyłam u dzieci.
Oceń ten wpis

Jak zrobić kartkę urodzinową?

Dodany 19-10-2017 o 10:23 przez istrefa
Najlepsze prezenty to te wykonane osobiście. Wcale nie trudno jest zrobić kartkę urodzinową samemu. Potrzeba tylko trochę chęci, wolnego czasu i materiały. Przyda się także inspiracja, którą można znaleźć na przykład na stronach internetowych, gdzie dodaje się zdjęcia. Od czego zacząć?

Materiały papiernicze
Żeby zrobić ręcznie kartkę urodzinową oczywiście potrzebny jest papier na kartkę. W każdym sklepie papierniczym można kupić blok A4 z kolorowymi kartkami, które jako baza do kartki urodzinowej będą najlepsze. Przyda się też cienki kolorowy papier, tasiemki, ozdobne taśmy klejące, kolorowe pisaki, kredki, farby czy pastele. Na kartkę można też nakleić kawałki waty albo posypać ją brokatem w kleju. Wszystko zależy od tego jaki wygląd kartki nam się marzy. Jeśli nie jesteśmy dobrzy w kaligrafii można też od razu zakupić gotowe literki w postaci naklejek. Także folia aluminiowa albo papier foliowy mogą się przydać. Ciekawym pomysłem może być też zastosowanie płatków wysuszonych kwiatów do ozdoby.

Jak to zrobić?
To co znajdzie się na takiej kartce to tylko nasza inwencja twórcza. Oczywiście warto zaznaczyć, że jest to kartka z okazji urodzin (sprawdź https://fabrykartka.pl/kartki-urodzinowe) i napisać na niej słowo klucz "urodziny", albo wiek osoby obdarowywanej albo zaznaczyć to wyklejając na przykład tort urodzinowy czy baloniki na głównej stronie kartki. Wewnątrz warto zostawić miejsce na życzenia urodzinowe. Które nie muszą zajmować całej strony kartki, ale miejsca powinno być tyle, aby żadne elementy ozdobne na słowa życzeń nie nachodziły, ponieważ wtedy będą nieczytelne, a nie o to nam chodzi. Można też zrobić kilka różnych kartek i na koniec wybrać tę, która najlepiej nam wyszła.
Czytaj więcej: http://domowysposob.pl/jak-zrobic-ka...domowy-sposob/
Najnowsze wpisy istrefa

Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 23:18.


Redakcja | Reklama | Regulamin | Polityka Prywatności
Copyrights 2010 Edipresse Polska S.A.
Dalsze rozpowszechnianie tekstów, zdjęć i materiałów wideo opublikowanych w serwisie w całości lub w części wymaga uprzedniej zgody wydawcy.